reklam
Ana SayfaHaberlerCyberpunk 2077 için Google Stadia tarafından üzücü haber

Cyberpunk 2077 için Google Stadia tarafından üzücü haber

Bu yılın en çok beklenen oyunları arasında şüphesiz Cyberpunk 2077 yer alıyor. 2018 yılının E3 fuarında tanıtılan oyun o günden beri hayranları tarafından merakla bekleniyor. Bu yılın Eylül ayında karşımıza çıkması planlanan oyun için Google Stadia tarafından üzen bir haber geldi.

Cyberpunk 2077, Stadia platformunda geç çıkacak

Eylül ayında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak oyun Stadia platformuna bu yılın sonunda gelecek. Google’ın bulut tabanlı oyun konsolu bazı yönleriyle kullanıcılar tarafından eleştirilmişti, önemli bir oyunun geç çıkış yapacak olması platforma biraz olsun leke sürebilecek gibi duruyor. Oyunun geliştiricisi olan CD Projekt Red tarafından gelen açıklama ile oyunun kesin olarak çıkış yapacak platformları açıkladı. Geliştirici kaynaklı bir sorun gibi görünüyor ki bu bekleyişi uzatan taraf ise CD Projekt Red oluyor.

Epic Games, üç adet oyunu 16 Temmuz'a kadar ücretsiz olarak veriyor!

Google Stadia beraberinde birçok yeniliği getiren bir platform olsa da bu eksiklik oyuncuları  üzecek gibi duruyor. Henüz yeni olan bu platform oyunların desteği konusunda bazen geri kalabiliyor. Platform yeni olduğundan bazı hataları görmezden gelebiliriz. Platform fiyat ve internet üzerine kurulu olması nedeniyle ülkemizde pek popüler değildir. Yakın zamanda acaba nasıl bir yol izleyecekler merakla bekliyoruz.