PC HocasıOyunDead Rising 4’ün 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Dead Rising 4’ün 10 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

   

Gamescom 2016 etkinliğinden detayları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Aynı şekilde az önce Dead Rising 4‘ün 10 dakikalık oyun içi oynanış videosu yayınlandı. Zombi temalı oyunun detayları ve oynanış videosu haberimizde.

Dead Rising 4 Videosu Yayınlandı

Zombi dünyasının içerisine girerek bizlere verilen görevleri tamamlamamız üzerine kurulu olan Dead Rising 4‘ün oynanış videosu Gamescom 2016 etkinliğinde yayınlandı. Oyun için 10 dakikalık videoda yine aksiyon eksik olmadığı gibi, zombiler ile haşır neşir olmaya devam ediyoruz. İlk dakikalarda yüzlerce zombi çevremizi sardığı gibi, elektrikli balta silahı ile zombileri alt etmeye çalışıyoruz. Ayrıca elektrikli silahın yeri geldiğinde özel gücünü kullanarak müthiş bir görsel şöleni oyun severlere sunmaktan çekinmiyor.

Videoyu izlerken gözümüze batan bir detayı sizlerle paylaşmak isteriz. Zombilere saldırı gerçekleştirirken her ölen zombiden çıkan kanlara dikkat edin. Size de biraz yapmacık gelmedi mi ? Bir de karakterimizin üzerine sıçrayan kanların da gerçekçi olmadığının altını çizmek isterim.

dead-rising-4-silah
Videoda görünen silahlar ise şu şekilde;

❱ Elektrikli Balta

❱ Sopa

❱ Buz Kılıcı

❱ Armored Kıyafet

❱ Taramalı Silah

❱ Alevli Ok

Dead-Rising-4-Kamera
Sınırsız Zombi İstilası

Dead Rising zombi serisinden hiç bir şey kaybetmemiş gördüğümüz kadarı ile. Sınırsız bir şekilde zombi doğraya bileceğimiz Dead Rising 4‘te bir müddet sonra aynı şeyleri kesip, aynı hareketleri yaparak sıkıldığımızı hissettik. Zira senaryoyu tam olarak bilmediğimiz için, umarız oyun severler Dead Rising 4‘ü severler. Gamescom 2016‘da yayınlanan 10 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dead-rising-4un-10-dakikalik-oynanis-videosu-yayinlandi-22095-13177/ linkinden 17.08.2022 23:08:50 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video