PC HocasıOyunDeath’s Gambit: Afterlife için Features Fragmanı Paylaşıldı

Death’s Gambit: Afterlife için Features Fragmanı Paylaşıldı

 

Yayıncı Serenity Forge ve geliştirici White Rabbit, Death’s Gambit: Afterlife için yeni içeriğin fragman videosunu paylaştı.

Oyun, 2021’de Switch için çıkacak, ardından bir ay sonra PC için gelecek.

Yeni içerik ilk olarak 2021’de Nintendo Switch’e, ardından bir ay sonra Windows PC (Steam aracılığıyla) ve bir ay sonra PlayStation 4’e geliyor. Orijinal oyunun PC veya PS4’teki sahipleri Death’s Gambit: Afterlife‘ı alacaklar. Ücretsiz yükseltme olarak.

Bu sürüm 6 yeni patron, 10 yeni seviye, 22 haber silahı, 100 yetenek, beceriler, hikayeler, sinematikler, oyun geliştirmeleri ve çok daha fazlasını ekliyor. Ayrıca birden fazla son, işçilik ve dört gözle bekleyeceğiniz bir dünya haritası da içerecek.

Video, oyuncuların taahhütte bulunmadan önce her silahı test edebileceğini açıklıyor, bu da farklı silahları denemek için harika bir özellik. Savaş da iyileştirildi, bir saldırı başlamadan önce yön değiştirmenize izin verdi. Böylece kaçıracağını bildiğiniz bir saldırıya girişmeden değiştirebilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/deaths-gambit-afterlife-icin-features-fragmani-paylasildi-116086/ linkinden 20.09.2021 14:09:42 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad