PC HocasıMonitörDell, Mavi Işık Korumalı 31.5-inch 4K Monitörünü Tanıttı!

Dell, Mavi Işık Korumalı 31.5-inch 4K Monitörünü Tanıttı!

 

Dell bugün %99 sRGB renk kapsamı, 4K çözünürlük ve zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltan ComfortView Plus özelliğine sahip yeni Dell 32 4K USB-C Hub Monitör P3222QE‘yi duyurdu. Mavi ışık emisyonlarını azaltarak uzun süre bilgisayar başında çalışma sergileyenler için daha sağlıklı bir görüntü sunan monitörün öne çıkan tüm özelliklerini aşağıda listeledik:

  • 8 milyondan fazla piksel ve ComfortView Plus ile parlak bir 31,5 inç 4K monitörde her nüansı yakalayın.
  • Renk tutarlılığı, kutudan çıkar çıkmaz %99 sRGB kapsamıyla standart olarak geliyor.
  • Monitörünüzü eğebilir, döndürebilir, ekseni etrafında çevirebilir ve rahatınız için monitörünüzün yüksekliğini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • Evdeki internet ağınıza olağanüstü kablolu bağlantıyı yaşayabilmeniz için dahili RJ45 ve USB-C gibi kapsamlı bağlantı seçenekleri sunuyor.
  • Dizüstü bilgisayar kapağı kapalıyken bile monitörünüzü ve bağlı bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde başlatan bir güç senkronizasyonu özelliğiyle üretkenlik konusunda kolaylık kazandırıyor.

Dell’in en yeni 31,5 inç 4K USB-C Hub Monitörü P3222QE, bu ay itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunuluyor olacak. Diğer ülkelerde ne zaman satışa çıkacağı veya çıkmayacağı henüz belli değil.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dell-mavi-isik-korumali-31-5-inch-4k-monitorunu-tanitti-112917/ linkinden 14.06.2021 20:06:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video