Destiny 2: Beyond Light’dan Hikaye Fragmanı Geldi

  Google News

Destiny 2: Beyond Light‘a üç hafta kala Bungie nihayet genişleme hikayesini detaylandıran bir fragman yayınladı.

Fragman, Fallen’a, özellikle Beyond Light‘ın büyük kötüsü olan Eramis’e odaklanıyor.

Eramis, oyuncuların daha önce görmediği eski tarz bir Düşmüş Kaptan ve Fallen’ın disiplin eksikliğinden bıktı. Eramis, “Büyük Makine” nin (Gezgin olarak bildiğimiz) peşinden gitmek yerine, fraksiyonunu Karanlığa sattı. Ve Muhafızların Işığın Ötesinde yapacağı gibi, o ve teğmenleri Stasis’in gücünü elde ettiler.

Hikayede, Düşmüşler (veya kendilerine dedikleri adıyla Eliksni) Gezgin’i takip ediyor çünkü onları kendi Altın Çağı’nda terk ediyordu – Rasputin müdahale etmeden önce bize yapmaya çalıştığı bir şey. Ancak Eramis ile, Düşmüşler farklı bir güce sahipler. Muhafızlar şu anda hakkında çok az şey biliyorlar.

Kendi halkı için endişelenen “sadık” Variks, daha sonra bir tehlike sinyali göndererek Muhafızları Europa’ya getirmeye ve tüm macerayı başlatmaya çalışıyor gibi görünüyor. Variks, orijinal Destiny’deki Prison of Elders etkinliğine bakan bir NPC idi. Oyuncular onu Destiny’den 1 günden beri görmemişlerdi.

Bungie, Google Stadia, PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One için Destiny 2: Beyond Light‘ı 12 Kasım’da piyasaya sürecek. Destiny 2’nin PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümü 8 Aralık’ta başlayacak.

Beyond Light paketi hali hazırda Steam’de 170,99 TL’ye ön siparişte.

Hikaye fragmanı

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video