PC HocasıHaberlerDeus Ex: Mankind Divided DirectX 12 Yamaları Duyuruldu

Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 Yamaları Duyuruldu

  arctis 7+   arctis 7+

Eidos-Montreal ve Square Enix resmi Deus Ex: Mankind Divided DirectX 12 yamalarını duyurdu. Bu yeni yama Radeon grafiklerinde DirectX 12 multi-GPU ve resim kare hız denetimi desteği ile oyun performansını muazzam derecede arttırıyor.

Yamanın getirdiği gelişmiş DirectX 12 özellikleri ve diğer ileri seviye teknolojiler şöyle:

Eşzamansız gölgelendiriciler

AMD’nin GCN ve Polaris mimarilerinde bulunan eşzamansız işlem motorları görevlerin bitmesini beklemeden komut işleyebiliyor.

❱ Grafik işleme performansını arttırıp, gecikmeyi azaltarak tutarlı resim kare hızları  sağlar. Bu sayede GPU verimi muazzam bir şekilde gelişir.

screenshot_3

Zenginleştirilmiş multi-GPU deneyimi

❱ AMD’nin GCN ve Polaris mimarileri multi-GPU ile DirectX 12’de daha fazla performans ve ölçeklenebilirlik sağlıyor.

❱ 8GB Radeon RX 480 multi GPU kullanan oyuncular Radeon Crimson Software 16.10.2 ile Deus Ex: Mankind Divided oyununda %100’e yakın performans artışı kaydediyorlar.  

❱ 4GB Radeon RX 470 grafik kartı da multi GPU konfigürasyonda tek bir RX 470’e kıyasla %100’e kadar performans artışı sunuyor. 

screenshot_2

DirectX 12 Resim Kare Hız Denetimi

❱ AMD multi GPU DirectX 12 Resim Kare Hız Denetimi resim karelerini eşit şekilde dağıtarak devamlı akıcılık sağlar. Bu sayede her oyun akıcılık ve inanılmaz bir deneyim sunar.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/deus-ex-mankind-divided-directx-12-yamalari-duyuruldu-22570-16980/ linkinden 20.01.2022 05:01:09 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner