Diablo 4

Diablo 4 Ücretsiz Oluyor! Kısa Süreli Fırsat

  Google News

Bu yılın en çok konuşulan oyunlarından biri olan Diablo 4, ne yazık ki çok uygun bir fiyata satılmıyor. Oyunun Steam sayfasına girdiğiniz zaman, 1.729,00 TL gibi bir fiyatla karşılaşıyorsunuz. İndirim kampanyaları ne zaman olur bilinmez ama oyunu henüz denememiş olan kullanıcılar için güzel bir haberimiz var. Zira oyun kısa süreliğine de olsa ücretsiz olarak denenebilecek.

Ücretsiz etkinlik kapsamına ve oyuncuların ne kadar süre boyunca oyuna erişebilecekleri konularına yakından bakalım.

Diablo 4 Ücretsiz Ama Ne Zamana Kadar?

Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre Battle.net platformu üzerinden oyuna ücretsiz olarak erişebileceğiz. Hafta sonu kampanyası kapsamında oyun bugünden itibaren ücretsiz olacak. 30 Ekim tarihine kadar oyuna ücretsiz olarak erişebileceğiz. 30 Ekim’den sonra ise yapım yeniden ücretli hale gelecek ve oyuncuların devam etmek için oyunu satın almaları gerekecek.

Fakat burada kötü bir haberimiz de var. Oyunun Steam sürümü bu kampanyaya dahil değil. Oyuncuların Battle.net Launcher üzerinden Diablo 4 mağaza sayfasına gitmesi ve “Install Free Trial” seçeneği ile oyunu kurması gerekiyor. Burada ufak bir hatırlatma da yapalım. Oyun 92 GB gibi bir boş alan istiyor.

Diablo 4

Bu süre içerisinde yapımın Steam sayfasında da bir indirim var. Normalde 1.729,00 TL olan yapım %25 indirimle beraber 1.296,75 TL seviyesine indi. Digital Deluxe ve Ultimate Edition paketlerinde de aynı şekilde %25 oranında indirim olduğunu da eklemiş olalım.

Diablo 4 için Battle.net sayfasını da hemen şuraya ekleyelim. Oyunu denemek isteyenler için güzel bir fırsat olduğunu yinelemek lazım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video