PC HocasıOyunDIRT 5 Cross-Platform Desteği Geliyor

DIRT 5 Cross-Platform Desteği Geliyor

 

Geliştirici Codemasters, DIRT 5 için yeni ücretsiz içerik güncellemesinin bugün yayınlanacağını duyurdu.

Bu güncelleme oyuna cross-platform matchmaking desteğini ekleyecek.

Red Bull Revolution adlı gelecek bu güncelleme, PlayStation, Xbox ve PC platformlardaki tüm oyuncular birbirleriyle eşleşebilecek. Platformlar arası eşleştirme , geliştiriciye göre oyuna eklenen başka bir ‘önemli topluluk isteğini’ temsil ediyor.

Tüm halka açık lobilerin farklı platformlardaki oyuncuları birbirine bağlamasına izin vererek, her girdiğinizde çevrimiçi etkinliği daha da artıracağına eminim. Stüdyo, “Bir grup oyuncuyla eşleştirme yapıyorsanız, tüm parti üyelerinin diğer platformlardaki yarışçılarla eşleşebilmelerini sağlamak için platformlar arası eşleştirmenin etkinleştirilmesi gerekir” diye belirtti.

DIRT 5‘in yeni güncellemesi ekstra olarak sekiz yeni araç kaplaması, Playground modu için kemer ve yeni hava koşulları, ve zaman denemesi modu için hayalet turları ekleyecek.

Cross-Platform desteğinin en büyük avantajı lobileri daha kısa sürede bulup beklemekten sıkılmayacaksınız. Aşağıya güncelleme ile ilgili yayınlanan fragman videosuna ulaşabilirsiniz, izlemeyi unutmayın.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dirt-5-cross-platform-destegi-geliyor-112913/ linkinden 21.10.2021 21:10:57 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad