PC HocasıOyunDirt Rally İçin Yeni Trailer Yayınlandı

Dirt Rally İçin Yeni Trailer Yayınlandı

   

Dirt Rally için az önce yeni bir trailer yayınlanırken, izlemeye başladığınızda kendinizi kaptırabiliyorsunuz. Aracın içerisinde sürüş keyfini yaşarken, Co-Pilot’un da size yönlendirmeler yapması oyuna ayrı bir gerçekçilik katmış. Eski versiyon rally oyunlarına nazaran kapışmalı ve bol rekabetli geçen bu seriyi youbets.org tuttuk diyebiliriz.

dirt-rally

Codemaster’in CEO’su olan Frank Sagnier yaptığı açıklamada “Son sekiz aydır kesintisiz olarak çalışıyoruz. Bir çok geri bildirim ve destek alarak oyunu bugünlere yetiştirmeyi başardık. Tüm ekip arkadaşlarıma ve destekçilere teşekkür etmek istiyorum. Şimdi oyunun PC sürümünü başlatmak için tamamen hazırız.” dedi. Dirt Rally için yayınlanan yeni traileri aşağıdan izleyebilirsiniz.

DIRT RALLY NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Dirt Rally oyunu diğer rally oyunlarına nazaran farklı bir konsept ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 5 Nisan 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One serileri için çıkacak olan oyunun kış serisi de sürükleyici. İsveç’in Varmland bölgesinde yapılan yarışlarda Hyundai ve Volkswagen Polo ralli araçlarını kullanıyorsunuz.

Dirt Rally’nin sistem gereksinimleri henüz yayınlanmadığı için paylaşamıyoruz. Ancak en kısa zamanda oyunun 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandığında sistem gereksinimlerini de paylaşıyor olacağız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dirt-rally-icin-yeni-trailer-yayinlandi-1979/ linkinden 28.05.2022 00:05:03 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

  • Oyun fena çok beğendim açıkçası direksiyon modu tam bana göre bize böyle oyunlar ile gelsinler canımızı yesinler ne çektik nfsnin çöp serilerinden

    • ben açıkçası beğenmedim direksiyondan sürüşü, kamera çok arkada görünüyor grafikler de karanlık geldi baya

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial