PC HocasıOyunDreamscaper’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dreamscaper’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

ABD merkezli bağımsız oyun yayıncısı Freedom Games ve bağımsız oyun geliştiricisi Afterburner Studios, Dreamscaper‘ın çıkış tarihi açıkladı.

Oyun, 5 Ağustos 2021’de PC ve Nintendo Switch plaftormları için çıkış yapacak.

Çarpıcı bir roguelite aksiyon RPG’si olan Dreamscaper, kavgacılar, zindan tarayıcıları ve yukarıdan aşağıya atıcılar gibi diğer türlerden ödünç alarak işleri karıştırıyor. Freedom Games, Dreamscaper’ı planlanandan daha erken piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu.

Dreamscaper normalde 12 Ağustos’ta çıkması planlanıyordu.

Oyun oyuncuları, dinlenmek için başını koyduğunda çarpık zindanlar olarak ortaya çıkan huzursuz geceler yaşayan Cassidy’nin bilinçsiz zihnine girerken görüyor. Oyuncular, onun sıkıntılı geçmişinin parçalarını içeren ortamlarda savaşmalı ve berrak rüya görme yeteneklerine sahip kabus yaratıkları yenmelidir.

Oyunun hakkında

Dreamscaper, stratejik, akıcı ve dinamik bir ARPG Roguelite oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Cassidy’nin hikayesini yaşarken anlatılmamış sırları keşfetmek, kabusları ortadan kaldırmak ve donanımınızı yükseltmek için unutulmaz rüyalarda maceraya çıkın.

Cassidy’nin hayatını yaşa ve etrafındaki insanlarla arkadaşlıklar kur.

Cassidy’nin rüyalarını istila eden ölümcül düşmanları ve patronları alt et.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dreamscaperin-cikis-tarihi-belli-oldu-115356/ linkinden 20.09.2021 15:09:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad