PC HocasıOyunDying Light Platinum Edition, Nintendo Switch için Geliyor

Dying Light Platinum Edition, Nintendo Switch için Geliyor

   

Geliştirici Techland, Switch için Dying Light Platinum Edition‘ı yayınlayacağını duyurdu.

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.

Techland, Dying Light 2 için Gamescom geliştirici video blogu sırasında bu bağlantı noktasını duyurdu. Ekip, Platinum Edition‘ı “şimdiye kadar yayınladığımız en içerik dolu sürüm” olarak tanımlıyor ve tek başına veya ortaklaşa eğlenmek için 100 saatten fazla oynanışa sahip.

Techland, fiziksel arabalara sahip olma hayranları için, anlaşmayı güzelliklerle dolu bir paketle tatlandırıyor. Platinum Edition’ın kutulu versiyonu, temel oyunun yanı sıra ipuçları ve püf noktaları, iki taraflı bir Harran haritası ve çıkartmalarla dolu bir hayatta kalma rehberini içerir.

Ne yazık ki, Dying Light Platinum Edition için çıkış tarihi yok. Bu arada, Gamescom Xbox vitrini sırasında ilk kez gösterilen Dying Light 2 Stay Human’ın en yeni oyun fragmanına göz atabilirsiniz.

Oyun içeriği

  • Temel oyun.
  • Hayatta kalma rehberi: Kısıtlı bir bölgede nasıl hayatta kalınacağına dair önemli ipuçlarını ve püf noktalarını içerir.
  • İki taraflı harita.
  • Benzersiz çıkartmalar.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dying-light-platinum-edition-nintendo-switch-icin-geliyor-117225/ linkinden 08.08.2022 22:08:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video