PC HocasıOyunElectronics Arts, Dead Space Remake için Tarih Verdi!

Electronics Arts, Dead Space Remake için Tarih Verdi!

   

Kaliforniya, Redwood merkezli video oyunu üreticisi Electronics Arts, Cuma günü popüler hayatta kalma konulu korku filmi Dead Space‘in yeni nesil versiyonu (Remake) için bir tarih verdi. Bir geliştirici canlı yayınında yapılan açıklamada oyunun 2023 yılının başlarında piyasaya sürüleceği söylenildi.

Şirket, Remake’i ilk olarak Temmuz ayında duyurmuştu fakat o zaman, ne zaman yayınlanacağına dair bir tarih vermemişti. Bununla birlikte oyunun “sıfırdan yeni baştan başlandığını” ve Star Wars: Squadrons’u geliştirmeleri ile tanınan Motive tarafından geliştirileceğini belirtti.

Motive, geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği bir canlı yayında aktör Gunner Wright’ın ses kahramanı Isaac Clarke ile yeniden çalışacağını ve hiçbir mikro dönüşüm olmayacağı da dahil olmak üzere bir kaç ayrıntıya yer vermişti.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/electronics-arts-dead-space-remake-icin-tarih-verdi-124873/ linkinden 27.05.2022 15:05:53 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial