PC HocasıOyunElite Dangerous: Odyssey, 2021 Baharına Ertelendi

Elite Dangerous: Odyssey, 2021 Baharına Ertelendi

 

Frontier Development başlangıçta Elite Dangerous: Odyssey’i, 2021 yılının başlarında yayınlamayı planlıyordu. Ancak ekip, bu genişlemenin 2021 baharına ertelendiğini duyurdu.

Frontier’e göre, Elite Dangerous: Odyssey için Alpha sürümü 2021 yılının ilkbahar ayının başlarında başlayacak. Bu alpha sürümünün ardından ekip, ilkbaharın sonlarına doğru tam sürümü oyunculara sunmayı hedefliyor.

Bu gecikmenin nedeni oldukça açık görünüyor. COVID-19 salgını ve 2021’de yenilenen kilitlenmeler nedeniyle, ekibin genişletmeyi geciktirmekten başka pek bir tercihi bulunmuyordu.

Elite Dangerous: Odyssey, oyuncuların sayısız yeni gezegene inmesine izin verecek. Frontier, oyunun çarpıcı yeni teknolojiler kullanacağını iddia etti. Ayrıca, oyuncuların birinci şahıs kamera açısından, ayak basma perspektifinden sınırsız bir özgürlükle çevresini keşfetmesine olanak tanıyacak.

Odyssey‘in ortaya çıkan oynanışı, oyuncuların çok çeşitli görevler aracılığıyla kendi yollarını açmalarına olanak tanıyor. Bu görevler, diplomasi ve ticaretten ölümcül gizlilik ve topyekün mücadeleye kadar uzanıyor. Oyun aynı zamanda bir görev çeşitliliği sunan çeşitli ayarlar, hedefler ve NPC’ler içeriyor.

Video