En İyi Android Wallpapers – Kasım 2015

KASIM 2015 - Android Gamer Wallpapers - PC Hocası

KASIM 2015 - Android Gamer Wallpapers - PC Hocası

PCH Online olarak her ay en iyi Wallpaper‘ları bir araya getirerek yayınlıyoruz. İlk kez Kasım ayı için eklemiş olduğumuz Wallpaper’ları android telefonunuza indirerek arka plan yapabilirsiniz. Arşiv sürekli olarak genişletileceği gibi HD olarak aşağıdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Wallpaper Nasıl Yüklenir ?

Android telefonunuza Wallpaper yüklemek için öncelik olarak beğendiğiniz resmi telefonunuzdan açarak üzerine çift tıklayın ve “fotoğrafı kaydet” deyin. Ardından dosyalarınızın arasına inen Walpaper’ı bularak “ayarla” dedikten sonra “ana ekran duvar kağıdı” olarak seçebilirsiniz. Ardından telefonunuzun ana menüsüne döndüğünüzde yeni indirmiş olduğunuz Wallpaper uygulanmış olarak görünecektir.

android-wallpaper-yukleme

İlk Wallpaper’ımız milyonlarca takipçisi bulunan ünlü Mortal Kombat oyunu ve filminden tanıdığımız Scorpion. Bilirsiniz en büyük rakibi Subzero olduğu gibi, her seferinde kıyasıya bir rekabet halindedirler.

scorpion-wallpaper-android

Bir diğer Wallpaper ise League Of Legends oyunundan tanıdığımız Jinx. Kendisine hayran bırakan ve konuşmaları ile dikkat çeken Jinx‘in biraz daha genç ve şirin halini indirebilirsiniz.

jinx-android-wallpaper

Sıradaki Wallpaper ise Battlefield 4 oyunundan görmeye alışık olduğumuz bir sahne.

battlefield-4-android-wallpaper

Seriye efsanevi oyun Call Of Duty ile devam edelim. Hiç başından kalkmadan 13 saat boyunca oynadığımı bilirim, inat ettiğinde insan gerçekten oluyormuş 🙂

call-of-duty-ghost-android-wallpaper

Edward Kenuey

edward-kenuey-android-wallpaper

Far Cry 4

farcry-4-android-wallpaper

Far Cry 4’ün meşhur dev gorillası

farcry-4-gorilla-android-wallpaper

Batman’ın başının belası Joker

joker-android-wallpaper

Joker – 2

joker-wallpaper-android

Son Of Rome

son-of-rome-android-wallpaper

The Legend Of Zelda

the-legend-of-zelda-android-wallpaper

İlgili Etiketler