PC HocasıOyunEpic Games’in İlk Hediye Oyunu Cities: Skylines Oldu!

Epic Games’in İlk Hediye Oyunu Cities: Skylines Oldu!

 

Bilirsiniz ki sizlere birkaç gün önce Epic Games Store’da 14 gün boyunca ücretsiz hediye oyunların bir listesini yayınlamıştım.

Ancak işler o şekilde yürümedi, zaten konuda da belirttiğim gibi sızıntı bir liste olduğunu söyledim.

Dakikalar öncesi Epic Games Store’dan sürpriz bir oyun geldi. Cities: Skylines an itibariyle 18 Aralık Türkiye saati 19.00’a kadar tamamen ücretsiz. Ek olarak konuyu bilmeyen arkadaşlara kısa bir özet geçmek istiyorum.

Epic Games Store, 14 gün boyunca gerçekten güzel oyun hediyeleri verecek. Hediye oyunları alma süreniz bir gün, bir sonraki oyun ise bir önceki oyunun bittiği saatte belli olacak.

Oyun hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tanıtım yazısı

Klasik Şehir Kurma Simülasyonunun Modern Versiyonu

Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu kendi oyun tarzına göre katmanlı ve zorlu bir simülasyon arasında dengeleyebilmeni sağlayan mod desteği de bulunuyor. Tek sınır hayal gücünün sınırları; o yüzden kontrolü eline al ve ulaşabildiğin kadar yükseklere uzan!

Çok katmanlı ve zorlu bir simülasyon

Sıfırdan şehir kurmayı öğrenmek kolay ama bu konuda uzmanlaşmak zor. Şehrinin belediye başkanı olarak eğitim, su, elektrik, polis, itfaiye, hastane ve çok daha fazla temel ihtiyacı dengelemekle ve şehrinin ekonomik sistemini idare etmekle ilgileneceksin. Şehrinin sakinleri farklı oyun senaryolarına uygun, gerçekçi ve akıcı bir şekilde hareket ediyor.

Geniş kapsamlı yerel trafik simülasyonu

Colossal Order’ın Cities in Motion serisindeki geniş tecrübesinden güç alarak tasarlanan yepyeni ve son derece iyi çalışan bir ulaşım sistem

Bölgeler ve Politikalar

Makamında oturan bir yöneticiden daha fazlası ol. Şehrinin farklı bölümleriyle ilgilenip bölgelere ayırmak politikaları uygulamanı ve bu da kendi şehrinin Belediye Başkanı olmanı sağlar.

Fragman video

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

Ahmet GÜLEÇ

yazıp çiziyoruz.

2 Yorum

    • Merhaba Kıvanç,
      Şu an listenin nasıl olduğunu bilmiyoruz. Bir sızıntı liste mevcuttu ancak gördüğümüz üzere doğru çıkmadı, umarım çoğu kullanıcıyı tatmin edecek hediyeler olur.

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video