reklam
Ana SayfaHaberlerEpic Games’te ücretsiz olacak iki yeni oyun sızdırıldı

Epic Games’te ücretsiz olacak iki yeni oyun sızdırıldı

Biliyorsunuz ki Epic Games her hafta belirlenen bazı oyunları, oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Geçtiğimiz hafta ücretsiz olan oyun sitenin çökmesine sebep olan GTA 5 olmuş ve ardından bu hafta ise Civilization VI ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu.

Epic Games’te hangi oyunlar ücretsiz olacak ?

Hangi oyunların ücretsiz olacağını merak ediyorsanız fazla uzatmadan konuya geçelim. Reddit aracılığı ile sızdırılan haberlere göre Epic Games‘te, 28 Mayıs tarihinden itiaren bir hafta süre ile “Borderlans The Handsome Colletion” ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Konami Code Yapımcısı Vefat Etti

Bu paketin içeriğinde ise oyuna ait DLC paketleri, Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel yer alıyor. Borderlans The Handsome Colletion paketinin Steam fiyatını ele alacak olursak , Epic Games tekrardan devasa bir kampanya ile karşımıza çıkacak.

Bu oyun ücretsiz olarak yayınlandıktan sonra 4 Haziran tarihinde ARK: Survival Evolded oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Bu oyunları kütüphanenize ekledikten sonra oyuna sınırsız süre ile sahip olabileceksiniz.

Reddit aracılığı ile sızdırılan bu haberlerin doğruluk payının yüksek olacağını düşünüyorum. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

4 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz