EVGA 2200W 80+ Platinum PSU Modelini CES 2018’de Duyurdu

EVGA üst düzey segmentlerde sistem kuran performans kullanıcıları için yeni 2200W 80+ Platinum PSU modelini CES 2018 fuarında duyurdu. Hatırlarsanız Corsair AX1600i modelini duyurduktan sonra büyük bir sürpriz ile gelen bu güç kaynağı etkileyici bir performansa sahip.

Trafo Diyebilir miyiz ?

Böylesine yüksek Watt değerlerine sahip bir PSU için trafo tabiri hiç de abes kaçmaz. EVGA SUPERNOVA 2200 P2 80+ Platinum olarak geçen bu model, 12 volt değerinde 183.3 amper üretebilen ve tam verimlilik ile 2200 Watt güç sunan bir psikopat. Yanlış duymuyorsunuz, bu ürün şimdiye kadar gördüğümüz en güçlü PSU'lardan bir tanesi.

PSU'da bir şeyler dikkatinizi çekebilir. Watt değerlerine baktığımızda bu ünitenin sadece 200-240V güç kullanabildiğini görüyoruz. ABD'de standart olarak 110V şebeke gücü için uygun olmadığı gibi, Avrupa'da yaşayan kullanıcılar için ideal bir PSU olacak diyebiliriz.

Bu verimlilik ünitesi muazzam derecede güç ve güç kapasitesi sunarken, madenciler için yeni bir model olacağı çok açık. Şuanda EVGA tarafından bu PSU için herhangi fiyatlandırma açıklaması gelmediği gibi, Şubat ayının ilk haftasında Avrupa'da satışa çıkacağı belirtiliyor. PSU'nun basın tarafında sızdırılan görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Etiketler