PC HocasıHaberlerFaZe Clan’ın Gözde Oyuncusu NiKo, G2 Esports ile Anlaşmaya Çok Yakın

FaZe Clan’ın Gözde Oyuncusu NiKo, G2 Esports ile Anlaşmaya Çok Yakın

 

G2 Esports, Sırp ikilisi Nemanja “⁠nexa⁠” Isaković ve Nemanja “⁠huNter-⁠” Kovač’ı ekledikleri Eylül ayından bu yana karma bir kadroyla çalışıyor.

Şimdi organizasyon, Nikola “NiKo” Kovač’ın eklenmesiyle bir Fransız çekirdekten uzaklaşmak istiyor.

G2’nin 2015’ten beri görmediği karma bir çekirdeği geri getirecekti. Bu, daha sonra FaZe Clan‘ın 2017’de NiKo‘yu mousesports’tan aldıkları gün Counter-Strike’a girişini başlatan bir kadro oldu.

Eylül ayında G2’nin Twitter hesabından nexa & huNter’i duyuran bir gönderi, FaZe Clan’ın en son imzaladığı Marcelo “coldzera” David’den bahsettikleri bir skeçe yer verdi.

İki organizasyon arasındaki anlaşma tamamlanırsa. Bu tweet FaZe’yi ve eski oyun içi lider Finn “karrigan” Andersen’in görevden alınmasından bu yana ciddi bir kadro değişikliği olacak. Kadro değişikliği büyük olasılıkla, son 3 ayda 0,97 HLTV derecelendirmesine sahip olan François “⁠AmaNEk⁠” Delaunay’ın yerini alacak.

FaZe Clan, oyun içi liderlerinin yerine başka oyuncu almaya şimdiden bakıyor. Bence eski 100 Thieves oyuncusu Aaron “AZR” Ward potansiyel bir seçenek olabilir.

YÖK Açıklama Yaptı - Sınav Süreleri Değişiyor

Bosna Hersekli yıldız oyuncu NiKo, BLAST ile beraber takıma yani G2 Esports’a katılacak. Değişiklikler ilk kez BLAST Premier Sonbahar turnuvasında görünecek.

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement