PC HocasıOyunFIFA 17’de PTT 1. Lig İçin Oy Verelim

FIFA 17’de PTT 1. Lig İçin Oy Verelim

 

EA Sports tarafından başlatılan kampanyada FIFA 17‘de hangi liglerin ekleneceği anketi yapılıyor. Şuanda PTT 1.Lig ve İsrail Ligi başa baş kapıştığı gibi, oylar yakın zamanda kapanacak. FIFA 17’de bir Türk liginin daha olması için oylarınızı esirgemeyin.

FIFA 17’DE PTT 1.LİG İÇİN OYLARINIZI KULLANIN

Her yıl EA Sports’un FIFA versiyonu ile karşımıza çıkan ve yenilikler ile de geliştirmelerine devam eden ekip bu sefer başlattığı oylama ile “FIFA 17’de hangi ligler olsun ?” sorusuna cevap arıyor.

Şuanda oylama devam ederken PTT 1.Lig ve İsrail Ligi başa baş kapışıyor. PTT 1.Lig 306 bin 238 oy alırken, İsrail Ligi de 298 bin 930 oy aldı. Oylama hala devam ederken, bu şekilde bitecek olursa FIFA 17‘de PTT 1.Ligi göreceğiz.

fifa-17-ligler
PTT 1.Lig’de Yer Alan Takımlar

Adana demirspor

Adanaspor

Samsunspor

Balıkesirspor

Elazığspor

Kardemir Karabükspor

Boluspor

Göztepe SK

Giresunspor

Kayseri Erciyesspor

Denizlispor

Karşıyaka SK

Alanyaspor

Şanlıurfaspor

Altınordu FK

Türk Futbol severler olarak FIFA 17‘de PTT 1.Ligin yer alması için oylarımızı lütfen esirgemeyelim. Sonuçta bu oyun tüm dünya genelinde oynanacağı gibi, futbol klüplerimizin FIFA 17’de ne kadar çok yer alması o kadar çok reklam ve tanıtım anlamına geliyor. Oylar fifplay.com üzeriden yapıldığı gibi, oylama çok yakında bitecek. Eğer siz de FIFA 17‘de PTT 1. Ligin olmasını istiyorsanız buraya tıklayarak destek olabilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/fifa-17de-ptt-1-lig-icin-oy-verelim-4099/ linkinden 15.10.2021 23:10:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad