PC HocasıMobilMobil OyunFinding Paradise iOS ve Android için Geliyor

Finding Paradise iOS ve Android için Geliyor

 

Yayıncı XD Network ve geliştirici Freebird Games, Finding Paradise’ı iOS ve Android için yayınlayacağını duyurdu.

Oyunun net bir çıkış tarihi henüz mevcut değil.

Freebird Games, To the Moon devam oyunu olan Finding Paradise‘ın mobil platformlara geleceğini duyurdu. XD Network, Finding Paradise’ın mobil versiyonunu sıfırdan yeniden yaptı. iOS ve Android bağlantı noktası, mobil cihazlar için yepyeni bir kullanıcı ara yüzü ve menü tasarımının yanı sıra dokunma kontrolleri ve sanal joystick seçeneklerine sahip olacak.

Ek olarak oyun, platformların doğal kısa oyun patlamaları ile entegre olmak için bir otomatik kaydetme özelliği içerecek.

Finding Paradise, mobilde bir ömür boyu anılara yayılan, hikaye odaklı ve duygusal bir macera oyunu olacak. Oyunun müzikleri, yaratıcının ve arkadaşlarının şarkılarını içeriyor. Ek olarak, Kan Gao’nun gerçek yaşam deneyimleri hikayenin olaylarına ilham verdi.

Finding Paradise ilk olarak 2017’de PC’de piyasaya sürüldü. Geliştiriciler ayrıca oyunun Nintendo Switch versiyonunu da geliştiriyorlar.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/finding-paradise-ios-ve-android-icin-geliyor-115930/ linkinden 20.09.2021 14:09:01 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad