reklam
Ana SayfaOyunFortnite’a gizemli bir şekilde kıyamet sayacı eklendi

Fortnite’a gizemli bir şekilde kıyamet sayacı eklendi

Dün sabah Fornite oyuncuları, oyuna girdiklerinde bir değişiklik ile karşılaştı. Bu değişiklik başlıkta gördüğünüz kıyamet sayacı oldu. Oyunun ana menüsünde bulunan ve geriye doğru giden bu kıyamet sayacında belirtilen tarihte ne olacağı ise merak konusu. İsterseniz detaylara geçelim.

Kıyamet sayacı neden eklendi ?

Kıyamet sayacının eklenme sebebi tam olarak bilinmemesine rağmen ortalıkta birkaç söylenti var. En ağır basan söylenti ise bu sayacın “Storm the Agency” etkinliğinin habercisi olduğu yönünde.

Fortnite’ın 2. sezonundan daha önce sona erecek olan bu kıyamet sayacının oyunda bulunan kıyamet aygıtı ile ilgili olduğunu da hatırlatalım. Bu kıyamet aygıtı tüplerine büyük bir güç topladı ve oyununun menülerini tehdit etmeye başladı. Kısaca, Gölge karakteri Hayaleti yenip Agency‘i ele geçirmek üzere diyebiliriz.

PUBG Mobile Ölüm Maçına Özel Yeni Harita Getirecek

Kıyamet sayacında bulunan zamanın azalması ile birlikte oyunda bulunan bulutların şeklinin değişmesi de bazı oyuncular tarafından fark edildi. Bu değişim ile birlikte oyun içerisinde bulunan Agency binasının üstünde dairesel bulutlar görülmeye başlandı.

Haberimizin detayları şimdilik bu kadar. Bu sayacın bitmesi ile oyuncuları ne gibi sürprizlerin beklediğini görmüş olacağız. Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz