reklam
Ana SayfaCep TelefonuGalaxy A50 Kullananlara Müjde ! Gece Modu Geliyor

Galaxy A50 Kullananlara Müjde ! Gece Modu Geliyor

Samsung‘da orta segment denildiği zaman en çok akla gelen isim olan Galaxy A50 beklenen özelliklere güncelleme ile kavuşuyor. 2019 Yılının ilk çeyreğinde satışa sunulan Galaxy A50 , 28 Haziran itibariyle dağıtılmaya dağıtılmaya başlanmış olan güncelleme ile artık daha donanımlı

 

Dağıtılmaya başlanmış olan güncelleme  422.82 Mb boyutunda ve kamera konusunda iyileştirmeler içermekte. Bu güncelleme sadece kamera değil , yazılım hataları ve performans iyileştirmeleri de içermekte. İlk olarak Galaxy A50 hangi özelliklere kavuşmuş yakından bir bakalım.

Orta Segment cihazlar arasında yer alan Galaxy A50, kamera konusunda farklı özelliklere sahip olsa da alacak olduğu yazılım güncellemesi ile Gece Modu Fotoğraflar ve Ultra Ağır Çekim (Super Slow-mo) videolar kayıt almanıza olanak sağlayacak.

Uygun Fiyatlı Huawei Enjoy 10s Tanıtıldı!

Orta segmentte rakiplerine nazaran bu tarz özellikler kazanıyor olması  kamera konusunda Galaxy A50 modelini daha da öne çıkarabilir diyebiliriz. Tabiki güncelleme bu iki özellikle sınırlı değil. Hayatımızda önemli bir rol oynayan QR Kodlar , artık Bixby Vision gerektirmeden Galaxy S9, Galaxy Note 9 ve Galaxy S10 ailesindeki gibi kamera uygulamasından taranabilecek.

Son güncelleme ile gelen özellikleri nasıl buldunuz ?  Bize yorumlarda belirtin. 

 

 

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz