PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerGarmin Vivoactive HR Akıllı Saat

Garmin Vivoactive HR Akıllı Saat

Garmin vivo active hr
 

Garmin‘in yeni Vivoactive HR akıllı saati fitness saati arasında bir seçim yapmamak için, güneş altında okunabilen renkli dokunmatik ekranını özel arayüz ile kişiselleştirilebiliyor. Widget ya da uygulamalar ekleyebilmek mümkün olduğu gibi, uyumlu bir akıllı telefon sayesinde bildirimleri alabiliyorsunuz. Yeni Garmin Vivoactive HR akıllı saat hakkında detaylar haberimizde.

Viviactive HR Akıllı Saat Özellikleri

Entegre spor uygulamaları GPS destekli koşu, bisiklet, yüzme, golf, kürek, kayak ve aklınıza gelebilecek türlü sporları destekleyebiliyor. Hatta desteklemesinden ziyade diğer giyilebilir cihazlardan çok daha detaylı bilgileri kullanıcısına aktarıyor. Üstelik istediğinize göre bu bilgilerin bazılarını görüntüleyebiliyorsunuz. Sonuçta belli bir zaman dilimindeki koşu hızınızı görmektense, 2 saat boyunca yaptığınız koşunun ortalamasını görmek daha verimli oluyor. (Beyin bedava ya, bedava..)

garmin-vivo-active-HR
Doğal olarak attığınız adımı, çıktığınız merdiven basamaklarını ve yakılan kalorileri göstereceği gibi, buna ek olarak uyku düzeninizi ve kalp atışlarınızı takip edebiliyor. 7/24 kalp atışınızı takip ederek sensörü olmasına rağmen şarjı 7 gün idare ediyor. GPS açarsanız eğer bir şarj ile 13 saat kullanım süresi bulunuyor. Açıkçası o pahalı akıllı saatleri tercih etmektense, böyle bir akıllı saat sporcular için daha avantajlı ve karlı olacaktır. Şuanda Garmin Vivoactive HR akıllı saati piyasada 229 dolardan satın alabiliyorsunuz.

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/garmin-vivoactive-hr-akilli-saat-21620-8755/ linkinden 28.07.2021 14:07:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video