Gearbest Dükkanı Boşaltıyor Yarı Yarıya İndirim Kampanyası Başladı

Artık Gearbest furyasını bilmeyen kalmamıştır diye tahmin ediyoruz. Zira adamlar bu kadar indirimi nasıl yapıyor bilmiyorum ama insana ister istemez 'lan arkadaş harbiden yapmışlar' dedirtebiliyor. Bir de bu tür siteler yaptıkları indirimler ile kullanıcıyı çekmekten ziyade, güvenini kazanıyorlar. Peki bu ay hangi indirim kuponu ile hangi ürünleri veriyorlar ? Dilerseniz hep birlikte yakından bir göz atalım.

Hangi Ürünler İndirimde ?

Şimdi sıkı durun sizlere 0.10 dolara nasıl LED göstergeli akıllı saat alacağınızı göstereceğiz. Gearbest firması bu gibi ürünleri her ayın belli günlerinde indirime sokarak kullanıcılara duyuruyor. Araştırıp bulursanız epey karlı çıkıyorsunuz. O yüzden mutlaka bu seriyi kaçırmayın. Zaten ürünler şuanda stoklar ile sınırlı. Şimdi hızlı bir şekilde ürünlere geçelim.

Önemli Not: Şuanda Gearbest Türkiye'de erişime engelli. Nedeni ise elektronik sigara satmaları. O yüzden bakanlık tarafından normal giriş yapılamıyor. Ya mobil üzerinden girmeniz lazım ya da VPN kullanmanız gerekmektedir. Biz de linklere ulaşabilmeniz için mobil linklerini bıraktık. Akıllı saatlerden 12 tanesini biz aldık, gerisi sizde hayırlı olsun :)

1-) LED Watch Kırmızı Aydınlatmalı Saat

Bu ürün açıkçası günde 'bi saate baksam yeter' diyen kullanıcılar için ideal. Zaten ürünün fiyatını hemen aşağıda görüyorsunuz hocalar. O yüzden fiyat konusunda tartışmaya girmeye gerek yok alabiliyorsanız fırsatını bulmuşken 5'er 10'ar atın sepetinize :)

Fiyat: 0.10 $ (30 kuruşa geliyor)

Kaç günde elimde ?: Ortalama 10 gün içerisinde Türkiye'de oluyor.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı ile sorunsuz ödeme yapılabiliyor.

Ürün Linki: Buraya Tıklayın

2-) Xiaomi Yeelight AC220V Akıllı Lamba

Bu ürün RGB aydınlatmaya sahip olduğu gibi, Gearbest tarihinin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Normalde ürünün fiyatı 13 dolar. Fakat aşağıdaki ürün kodunu kullandığınızda %50 indirim kazanıyor ve 8 dolara alabiliyorsunuz. Kısa süreli bu indirimi kaçırmamak için fırsatı değerlendirin deriz.

Fiyat: 13.99 dolar

İndirim Kodu: YEELBGB

İndirimden sonraki fiyat: 8.99 dolar

Kaç günde elimde ?: Ortalama 10 gün içerisinde Türkiye'de oluyor.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı veya sanal kart üzerinden ödeme yapılabiliyor.

Ürün linki: Buraya Tıklayın

3-) Orjinal Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Saat

Bu ürün Xiaomi firması tarafından geliştirildiği gibi, orjinal olarak satılıyor hocalar. Yani satın aldıktan sonra aklınızda 'çakma mı acaba ?' gibi bir soru işareti olmasın. Zira Xiaomi kutunun orjinalliği için üzerine etiket basarak durumu özetlemiş durumda.

Fiyat: 22.29 dolar

İndirim Kodu: miband98

İndirimden sonraki fiyat: 15.59 dolar

Kaç günde elimde olur ?: 7-8 gün içerisinde ulaşıyor.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı veya sanal kart ile ödemeler yapılabiliyor.

Ürün linki: Buraya Tıklayın

4-) Akıllı Ev WiFi Uzaktan Zamanlama Anahtarı

Bu ürünün uygulamasını akıllı telefonunuza indiriyorsunuz. Ardından Wi-Fi üzerinden haberleştiğiniz cihaz sayesinde evinizi akıllı hale getirebiliyorsunuz. Evinizde Wi-Fi ile çalışan her cihazı kontrol edebildiğiniz gibi, 10 metre mesafesi bulunmakta. Yani evinizdeki ampulleri, ocakları, fırın veya benzeri eşyaları tek tuş ile açıp kapatabilmek mümkün.

Fiyat: 7.99 dolar

İndirim Kodu: GBDEALL

İndirimden sonraki fiyat: 4.99 dolar

Kaç günde elimde olur ?: 10 gün içerisinde ulaşmaktadır.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı veya sanal kart ile ödemeler yapılabiliyor.

Ürün linki: Buraya Tıklayın

5-) Zanflare PGB Led Şerit

2 metre uzunluğa sahip olan bu led şeritler şuanda Gearbest üzerinde indirimli olarak satılıyor. Toplamda dört farklı renk modu bulunan şeritlerde aynı zamanda nefes alma, şimşek efekti ve yanıp sönme gibi pek çok versiyonları da mevcut.

Fiyat: 16.99 dolar

İndirim kodu: BTSU

İndirimden sonraki fiyat: 5.99 dolar

Kaç günde elimde olur ?: 7-8 gün içerisinde ulaşmaktadır.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı veya sanal kart ile yapılabiliyor.

Ürün linki: Buraya Tıklayın

6-) Xiaomi Air 13 Notebook

Şuanda fiyatı 677 dolar olan bu notebook yine Xiaomi'nin orjinal ürünü olarak satılıyor arkadaşlar. İçerisinde 256 GB SSD, 8 GB DDR4 2400 MHz RAM, 13.3 inç IPS ekran, Intel Core i5-6200U işlemci ve Windows 10 Home OS işletim sistemi bulunuyor. Son olarak ekran kartı modelinin GeForce GT 940MX olduğunu belirtelim. Performans açısından kullanıcıları tatmin edecek bu ürün kısa süre için indirimde.

Fiyat: 677.99 dolar

İndirim kodu: GBair3TR

İndirimden sonraki fiyat: 609.99 dolar

Kaç günde elimde olur ?: 15 gün içerisinde ulaşmaktadır.

Ürün orjinal mi ?: Evet orjinal Xiaomi ürünü.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı veya sanal kart ile yapılabiliyor.

Ürün Linki: Buraya Tıklayın

7-) Xiaomi Air 12 Laptop

Bu model ise 13'ün alt versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Teknik özellikler tarafında ise 128 GB SSD, Windows 10 işletim sistemi, 8 GB DDR3 RAM, 12.5 inç ekran büyüklüğü, Intel Core m3-6Y30 işlemci ve dahili Intel grafik ekran kartı bulunuyor. Performans açısından bu ürünün çokta iyi olduğunu söylememiz doğru olmaz. Bu modeli daha çok internette sörf yapmak için kullanabilirsiniz.

Fiyat: 497.99 dolar

İndirim kodu: Air12GB

İndirimden sonraki fiyat: 475.99 dolar

Kaç günde elimde olur ?: 15 gün içerisinde ulaşmaktadır.

Ürün orjinal mi ?: Evet orjinal Xiaomi ürünüdür.

Ödeme nasıl yapılıyor ?: Kredi kartı veya sanal kart ile yapılabiliyor.

Ürün linki: Buraya Tıklayın

İlgili Etiketler