General Mobile GM 23 SE

General Mobile GM 23 SE Tanıtıldı! Fiyat Dikkat Çekiyor

  Google News

General Mobile, geçtiğimiz haftalarda yeni GM serisi akıllı telefon modelini duyurmuştu. Bu modeli biraz daha genişleten marka, bu kez seriye bir SE versiyonu ekledi. General Mobile GM 23 SE olarak karşımıza çıkan yeni akıllı telefon, nispeten biraz daha uygun fiyatıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Telefonun teknik özellikleri için çok iyi diyemeyiz ama fiyat performans dengesi açısından değerlendirilecek olursa, amaca hitap eden bir model olarak görebiliriz. Peki söz konusu modelin özellikleri ve fiyatı nasıl?

General Mobile GM 23 SE Tüm Özellikleri ve Fiyatı

Yeni akıllı telefonda işlemci olarak MediaTek Helio G37 işlemcisinin kullanıldığını görüyoruz. Tam bir fiyat performans işlemcisi olan Helio G37 modeli, RAM kısmında da 4 GB RAM ile desteklenmiş. RAM ek olarak 2 GB genişletilmiş şekilde karşımıza çıkıyor.

Yani son kullanıcıların gördüğü RAM miktarı 6 GB. Gelelim depolama alanı kısmına. Seride yer alan depolama alanı 64 GB. Sınırı için standart olan depolama alanına sahip olan model, ekstra microSD kart desteği de sunuyor.

General Mobile GM 23 SE

Gelelim ekrana. Burada da fiyat performansı öne çıkaran bir ekran var. 6.5 inçlik ekran IPS LCD panel olarak geliyor ve HD+ çözünürlük desteği sunuyor. Yenileme hızı ise 60 Hz standart

8 MP ana arka kamera ve bir de VGA kamerası, 5 MP ön kamera, Android 12 işletim sistemi, 5000 mAh değerinde pil ve 7.5W hızlı şarj ise telefonun dikkat çeken diğer özellikleri arasında.

Tüm bu özelliklerle beraber General Mobile GM 23 SE modelinin fiyatı ise 3.799 TL olarak açıklandı. Fiyat dengesi ön plana çıkarılmış bir akıllı telefon.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video