PC HocasıOyunGenshin Impact PC ve Mobil Cihazlar için Çıkış Tarihi Belli Oldu

Genshin Impact PC ve Mobil Cihazlar için Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Genshin Impact, miHoYo tarafından geliştirilip yayınlanacak olan oynaması tamamen ücretsiz bir açık dünya, aksiyon rol yapma türüne sahip oyundur.

Oyun, 28 Eylül 2020 tarihinde PC, iOS ve Android platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

miHoYo Technology, ücretsiz oynanabilen aksiyon RPG Genshin Impact’in PC, iOS ve Android cihazlar için 28 Eylül’de çıkış yapacağını duyurdu. miHoYo, PlayStation 4 sürümünün çıkışı için daha sonraki bir tarihte duyurulacağını belirtiyor. Ön kayıt resmi web sitesinde açıktır.

Oyun hakkında

Çıkış tarihi duyurusunun yanı sıra, bir basın bülteni oyunun yapısının ve çok oyunculu işlevlerinin bazılarını detaylandırıyor. Oyunun başlangıcında oyuncular, oyunun yedi şehrinden ikisini (Mondstady ve Liyue Limanı) keşfedebilir ve diğerleri, yeni karakterler ve hikayelerin yanı sıra gelecekteki güncellemeler de gelecek. Oyun aynı zamanda 3 arkadaşa kadar hem tek oyunculu hem de çapraz platform işbirliği modlarını destekleyecek.

Resmi web sayfasına ulaşmak ve ön kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

iOS platform ön kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Android platform ön kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/genshin-impact-pc-ve-mobil-cihazlar-icin-cikis-tarihi-belli-oldu-88812/ linkinden 29.07.2021 23:07:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement