PC HocasıOyunGGA 2015’in En İyi Oyunları ve Donanım Ekipmanları Açıklandı

GGA 2015’in En İyi Oyunları ve Donanım Ekipmanları Açıklandı

   

GGA 2015’i hemen yabancılamayın, Global Game Awards‘ı hepimiz biliyoruz ve her sene yayınlanan oyunlar ile ilgili firmalara ödüller veriliyor. Aynı organizasyon bu sene için de gerçekleştirildi ve 2015 yılının en iyi oyunları ile en iyi donanım ekipmanları yayınlandı. Detaylar ve kullanıcı oyları haberimizde.

game-of-the-year-2015

KULLANICILARIN OYLARI İLE SEÇİLDİ

Toplamda 18 milyon oyun kullanıldığı belirtilen ve Game Debate firması tarafından düzenlenen Global Game Awards ödülleri sahiplerine ulaştı. Sadece oyun kategorisi olmadığı gibi donanım ekipmanları konusunda da bir oyuncunun ihtiyacı olan yılın ürünleri de listelendi.

Ekipmanları incelerken satın almak istediğiniz bir oyun veya donanım cihazı varsa kenara not edebilirsiniz. Zira bu seçimler milyonlarca oyuncunun oyları ile “memnuniyete bağlı” olarak yapılıyor.

Listeyi sizlerle paylaşmadan önce “yılın oyunu” listesinin en başında The Witcher 3: Wild Hunt olduğunu belirtelim. Belki de siz farklı bir oyun bekliyordunuz ancak Wild Hunt toplamda 1,5 milyon oy alarak ilk sıraya yerleşti. Diğer listeleri aşağıdaki sıralamadan görebilirsiniz.

global-gaming-awards


Yılın Oyunuları

1-) The Witcher 3: Wild Hunt

2-) Life is Strange

3-) Fallout 4

4-) GTA V for PC

5-) Cities: Skylines

Yılın En İyi Survival/Horror Oyunu

1-) Ark: Survival Evolved

2-) H1Z1

3-) Stranded Deep

4-) Subnautica

Yılın En İyi Açık Dünya Oyunu

Bu liste içerisinde açıkçası GTA’nın ikinci sırada olmasına şaşırdık. Hemen hemen kafa kafaya giden bu The Witcher III ve GTA V’de bizi şaşırtan iki oyun oldu.

1-) The Witcher III

2-) GTA V for PC

3-) Fallout 4

4-) Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Yılın En İyi Bilim Kurgu Oyunu

1-) Fallout 4

2-) Soma

3-) Anno 2205

4-) Galactic Civilizations III

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gga-2015in-en-iyi-oyunlari-ve-donanim-ekipmanlari-acikladi-1557/ linkinden 27.05.2022 16:05:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial