PC HocasıOyunGhost Recon Frontline Kapalı Beta Testi Süresiz Olarak Ertelendi

Ghost Recon Frontline Kapalı Beta Testi Süresiz Olarak Ertelendi

 

Ubisoft, Ghost Recon Frontline‘ın başlangıçta 14 Ekim’de başlaması planlanan kapalı testi için son dakika gecikmesini duyurdu.

Oyun, PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Amazon Luna ve Google Stadia için çıkacak.

Uzun süredir devam eden taktik nişancı serisinde oynaması ücretsiz, sınıf tabanlı bir dönüş olan Frontline, geçen hafta Ghost Recon‘un 20. Yıldönümü canlı yayını sırasında duyuruldu. 9’a 9 puan tabanlı Kontrol modu ve yalnızca “geleneksel arena nişancı” olarak adlandırılan bir mod da dahil olmak üzere diğer modlardan da Ghost Recon Frontline‘ın nihai lansman serisinin bir parçası olarak kısaca bahsedildi.

Ubisoft’a göre hala erken geliştirme aşamasında ancak yarın, 14 Ekim’de kapalı bir testin başlayacağı duyurmuştu. Son anda hiçbir açıklama yapılmadan süresiz olarak ertelendi. Ubisoft’un gecikmeli duyurusunu sunduğu tek şey, “geliştirme ekibinin mümkün olan en iyi deneyimi yaratmaya kendini adamış olduğu” ve “olabildiğince kısa sürede yeni kapalı testle ilgili ayrıntıları paylaşacağız” dedi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ghost-recon-frontline-kapali-beta-testi-suresiz-olarak-ertelendi-119241/ linkinden 28.10.2021 20:10:28 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad