PC HocasıOyunGhostrunner 2 Yeni Nesil Konsollar ve PC için Geliyor

Ghostrunner 2 Yeni Nesil Konsollar ve PC için Geliyor

 

Yayıncı 505 Games ve geliştirici One More Level, Ghostrunner 2‘yi PS5, Xbox Series ve PC platformları için duyurdu.

Distopik cyberpunk aksiyon oyunu Ghostrunner’ın devamı geliyor. 505 Games, Ghostrunner 2‘yi bugün duyurdu.

Piyasaya sürüldüğünden bu yana 600.000’den fazla kopya satmış olan Ghostrunner’ın oyun satın alma konusunda oldukça iyi gittiğini söylemek doğru olur. Bu, 505 Games’i bir devam oyunu geliştirmek ve yayınlamak için One More Level ile bir kez daha anlaşmaya vardı.

Ne yazık ki duyuru, oyun ve hikaye hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmıyor. Tek bildiğimiz, Ghostrunner 2‘nin PlayStation 5, Xbox Series X / S ve PC‘de piyasaya sürülmesinin planlandığı.

Ghostrunner hakkında bilgi sahibi değilseniz, oynanışı birinci şahıs kılıç oyununu hızlı tempolu parkur tarzı geçişle harmanlıyor oyun. Oyuncular, fütüristik dünyasını kesin doğrulukla hızla geçmeli, düşmanları arka arkaya hızlı bir şekilde kesmeli ve ölüm riskini göze almamak için nadiren nefes almak için ara vermek zorunda.

Ghostrunner, inanılmaz hareket anlayışı sayesinde Ekim 2020’de olumlu eleştirilerle lanse edildi. Oyunun bu yıl içerisinde çıkması planlanıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ghostrunner-2-yeni-nesil-konsollar-ve-pc-icin-geliyor-113026/ linkinden 12.06.2021 14:06:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video