PC HocasıOyunGhostwire: Tokyo’nun Çıkışı Ertelendi

Ghostwire: Tokyo’nun Çıkışı Ertelendi

 

Yayıncı: Bethesda Softworks ve geliştirici Tango Gameworks, PlayStation 5 ve PC için sunulacak olan Ghostwire: Tokyo‘nun ertelendiğini duyurdu.

Oyun, 2022’nin başlarına ertelendi, ancak net bir tarih verilmedi.

Tango bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, gecikmenin stüdyodaki personelin sağlığını korurken stüdyonun projeyi bitirmesine izin vereceğini söyledi. Ghostwire: Tokyo, Tango’nun ana şirketi Bethesda’nın artık Microsoft’un bir parçası olmasına rağmen, Xbox’a gelmeden önce bir yıllık konsol münhasırlığı ile bu Ekim ayında PS5 ve PC için piyasaya sürülecekti.

“Yapmak için çok uğraştığımız perili Tokyo’nun unutulmaz versiyonunu yaşayabilmeniz için oyunu bir an önce elinize almak istiyoruz. Tango’daki herkes Yeni yayın penceremiz Ghostwire dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi hayata geçirmemiz için bize zaman tanıyacak.

“Size şimdiye kadar yaptığımız hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim sunmak için çalışırken sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz. Önümüzdeki aylarda size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Tango, ülkenin yeni bir Covid vakası dalgasıyla savaşırken bu yılki Olimpiyat Oyunlarının seyircisiz devam edeceği Tokyo’da bulunuyor. Bu karar, Oyunların açılış töreninin gerçekleşmesinden sadece 10 gün önce geldiği için tepki topladı.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ghostwire-tokyonun-cikisi-ertelendi-115875/ linkinden 26.09.2021 00:09:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad