PC HocasıOyunGod of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı
God of War Ragnarök

God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı

   

God of War Ragnarök çıkış tarihi, artık resmi olarak belirlenmiş durumda. Oyun ertelenecek mi neden hala tarih duyurulmadı derken Sony, beklenen açıklamayı yayınladı ve çıkış tarihi net olarak duyuruldu.

Çıkış tarihinin yanında hem oyunun Türk hayranları için güzel bir haber verildi hem de yeni video paylaşıldı. Hadi tüm bu detaylara geçelim.

God of War Ragnarök Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

Yapılan açıklamaya göre oyun 9 Kasım 2022 tarihinde çıkış yapacak. Daha önce sızıntılarda da bu tarihi görmüştük. Tarih artık kesinleşti diyebiliyoruz.

Şimdilik oyunun sadece PS4 ve PS5 sürümünün çıkış yapacağı açıklandı. PC için yakın zamanda son God of War oyunu yayınlanmıştı ama God of War Ragnarök, PC sürümü olacak mı olmayacak mı net değil.

Şu an gözüken yakın zamanda bir PC sürümünün beklenmediği. Şimdi gelelim bir sonraki iyi habere.

God of War Ragnarök

Bir sonraki iyi haber şu ki oyun Türkçe altyazı desteğiyle beraber gelecek. Seslendirmede böyle bir destek yok ama altyazı konusunda dil desteği olacak. Böylece yabancı dili olmayan oyuncular için hikayeyi daha iyi anlama fırsatı elde edilmiş olacak.

Bu iyi haberlerle beraber yapım için yeni bir videoda yayınlandı. Yayınlanan bu videoda da görüyoruz ki çok iddialı bir oyun bizimle olacak. Özellikle son sahnedeki dev kurt, nasıl yaratıklarla boğuşacağımızı da gösteriyor.

Bir de PC sürüm müjdesi alsak tam olacak ama bu konuda bir bilgi yok. Açıklamaları takip etmek gerekecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/god-of-war-ragnarok-cikis-tarihi-aciklandi-129657/ linkinden 12.08.2022 15:08:22 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video