reklam
Ana SayfaHaberlerGOG, oyun demoları ve yayıncı paketleriyle en büyük Yaz İndirimi’ni başlattı

GOG, oyun demoları ve yayıncı paketleriyle en büyük Yaz İndirimi’ni başlattı

GOG‘un son yıllık yaz indirimi bugün resmen başladı ve DRM’siz dijital dağıtım platformunun en büyük etkinliği. GOG, bu konuda bol miktarda olan büyük indirimler sunmak yerine, sizi temin edebiliriz – GOG, bu yıl oynanabilir demolar,

yayıncı paketleri ve tamamen yeni, büyük bütçeli DRM’siz oyun eklemeleriyle giriş yapıyor.Burada heyecanlanacak çok şey var, ama oyun demolarıyla başlayacağız. Toplamda yedi tane olacak ve her birinin yaklaşmakta olan bir oyunun farklı bölümlerini sergilemesi amaçlanıyor.

Desperados III, the Destroy All Humans! remake, the System Shock remake, Spiritfarer, Vagrus – The Riven Realms, Carrion, and Cris Tales.Daha önce bu oyunlardan hiçbirini duymadıysanız,

şimdi onları denemek ve serbest bırakılan çay bardağı olup olmayacağını görmek için harika bir zaman. Sürümden bahsetmişken, her başlık açılış gününde GOG’a çarpacak, bu yüzden gördüklerinizi (ve oynadığınızı) isterseniz, ilgili mağaza sayfalarından ön sipariş verebilirsiniz.Yeni sürümlere geçerek, GOG kataloğuna iki önemli eklemeyi görüyor: Metro Exodus ve Prey, dizeye (veya DRM) bağlı olmadan platforma geliyor. Metro Exodus sadece 20 $ ‘dan yüzde 50 indirimli ve Prey yüzde 70 indirimle (fiyatı 9 $’ a düşürerek) daha da uygun.

Oyun sürümleri ve demolar bir yana, GOG’un son Yaz İndirimi hem yeni hem de klasik oyunlarda her zamanki dik indirimleri getiriyor. Gerçekten de, toplam 3,000’in üzerinde anlaşma var, bunların bazıları Steam’in geç sunduğu tekliflere rakip. Örneğin XCom 2, şu anda sıradan satın alma fiyatının yüzde 75’i olan 15 $ karşılığında satın alınabilir.

PlayStation Store'da başlayan Days of Play indirimlerini kaçırmayın!

RPG’ler hızınız daha fazlaysa, Dragon Age: Origins’in Ultimate Edition’ı 5 $ ‘ın biraz altında, Divinity: Original Sin 22 $ ve nostaljik klasik Baldur’s Gate 2 10 $

Sonra, elbette, daha önce kısaca bahsettiğimiz yayıncı paketleri var. Bu kendin yap paketleri, çok çeşitli oyunlardan birini seçmeni ve bunları tek bir indirimli siparişte paketlemeni sağlar. Tek bir pakette üç oyun takarsanız, siparişinizden yüzde beş daha fazla alırsınız, oysa yüzde 10’a kadar indirim yapan beş veya daha fazla vuruş alırsınız. Zaten sahip olduğunuz oyunlar bu paket katmanlarına dahil edilecektir.

Devolver, Paradox Interactive, Activision, Kalypso, Daedalic ve 11 bit stüdyolar gibi sekiz büyük yayıncı şu anda bu paket tekliflerine katılıyor.

GOG’un yaz şenliklerine katılmak için platformun ana mağaza sayfasını ziyaret edin. Etkinlik 15 Haziran’da sona eriyor, bu yüzden tam iki haftanız var ve fırsatlardan yararlanmak için değişiklik yapacaksınız. DRM’siz oyunlar için fazla umursamıyorsanız, 25 Haziran’da başlaması beklenen Steam’in Yaz İndirimi için para biriktirmeyi düşünün.