PC HocasıOyunGolf Severler İçin Yeni Nice Shot Golf

Golf Severler İçin Yeni Nice Shot Golf

   

Bugün iOS ve Android kullanıcıları için yayınlanan Nice Shot Golf oyuncuların beğenisine sunuldu. Netmarble firması tarafından yayınlanan oyunun detaylarına göz atalım.

nice-shot-golf-play-store


14 FARKLI DİLDE YAYINLANDI

Golf severler için yayınlanan Nice Shot Golf oyunu iOS ve Android platformları dahil olmak üzere toplamda 14 farklı dilde yayınlandı. Bu diller arasında Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Kore ve Türkiye’de dahil 152 ülke için geçerli.

Açıkçası global bir ağa hizmet edecek şekilde yayınlanan bu oyunun çıkış tarihi bugün olarak baz alınmış durumda. Google Play Store‘da şimdiden 5 üzerinden 4.9 puan toplamayı başarmış. Dilerseniz oyunun içeriğine biraz göz atalım.

nice-shot-golf-karakterler
DÜNYA GENELİNDE ONLINE REKABET İMKANI

Nice Shot Golf‘ü telefonunuza veya tabletinize indirdikten sonra ilk olarak kendinize bir karakter seçmeniz gerekiyor. Karakterinizi seçtikten sonra kıyafet, tip ve görüntü şekillerini ayarlamanıza imkan veren Nice Shot, ardından oyuna başlayabilmeniz için pratik ip uçları ile birlikte oyunun yapısını sizlere deneyerek gösteriyor.

Nice Shot Golf Özellikleri Nelerdir ?

* Tüm dünya genelinde online olarak Golf oynama imkanı.

* Tek kişilik modu ile bölümleri geçerek hikayeyi bitirme imkanı.

* Oyuncular arası rekabet ile kendi aralarında kapışarak gövde gösterisi.

* Profesyonellik istemeyen, doğru vuruşları yaparak puanları toplamak yeterli oluyor.

* Bir çok manzaralı ortamlarda Golf keyfi ( Karlı Köy, Tatlı Kasaba, Yakıcı Çöl, Romantik Ada )

* Karakter oluşumunu gerçekleştirerek cinsiyet, yüz, ten rengi ve toplamda 200 farklı kıyafet ve aksesuar çeşidi.

nice-shot-golf

Nice Shot Golf İpuçları

* Oyun içi değerli taşlar: Bu taşlar hızı ve uzaklığı ayarlayabilmek için istatistik geliştirmeye yarayan oyun içi değerli bir taştır. Oyuncular ile kapıştığınız maçlarda değerli taşlar kazanabilme imkanınız bulunuyor.

* Güç içeceği ve Su: Oyun içerisinde en önemli özelliklerden birisi de su ve güç içeceği. Vuruşlarınızı yaparken özelliklerinizi geçici olarak arttırmak için “güç içeceği” ve vuruşunuzu tamamlamak için “su” içerek hedef atışlar yapabilirsiniz.

* Kulüp Tenleri: Her tenlerin oyun içi değişiklikleri olduğu gibi, aşama modundan bu yetenekleri elde edebilirsiniz.

* Giyinme ve Kıyafet: Her kıyafetin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu kıyafetler ile oyuncular özel yetenekler kazanarak oyun içi performanslarında kullanabilirler.

* Düşüş Alanı: Vuruş yapıldığı anda, oyuncular deliğe giden vuruş kılavuzlarını bulmak amacı ile yaklaşıp uzaklaşmak için ekranın üstünde yer alan aşağı ve yukarı doğru hareket etmeleri gerekir.

Oyun Google Play Store ve App Store‘da yayınlandığı gibi, indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Golf oynamayı sevenler için farklı bir tarz olan Nice Shot Golf‘ün oynaması zevkli. Ancak Golf sever kitlesi çok yüksek olmadığı için ne kadar indirme başarısına ulaşabilir orası soru işareti.

Gözümüze çarpan bir noktayı daha belirtelim: Görseller büyük ihtimalle firmaya yurt dışından temin edilmiş ya da değişken bir yapıda kurgulanmış. Ancak görsellerin üzerindeki Türkçe karakterler çekiciliği bozuyor, bizden demesi.

Nice Shot Golf Video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/golf-severler-icin-yeni-nice-shot-golf-1400/ linkinden 28.05.2022 01:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

5 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial