PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 5a 5G Nihayet Tanıtıldı!

Google Pixel 5a 5G Nihayet Tanıtıldı!

 

Geride bıraktığımız aylardaki birkaç sızıntıdan sonra internet devi Google bugün resmi olarak Pixel 5a 5G isimli akıllı telefonunu nihayet piyasaya sürdü. Google Pixel 5a 5G fiyat etiketi olarak 449 dolar olarak belirlendi ve IP67 su geçirmezlik sertifikasına sahip, daha yüksek kapasiteli pil ve daha büyük 6.34 inç OLED çerçevesiz ekran ile birlikte geliyor. Kamera sistemi, Pixel 5’te gördüğümüz yapıyla aynı.

5G özellikli Pixel 5a, devasa bir görüş alanı yakalayan arkaya bakan ultra geniş açı lensli yüksek performanslı çift kamera kümesine sahip. Portre Işığı, ışığı tam olarak yüze almanıza yardımcı oluyor ve Cinematic Pan, videonuzun sabit ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Astrofotografi ile Gece Görüşünü kullanarak şehir ışıklarından aya ve yıldızlara kadar her şeyi kolayca yakalayabilirsiniz.

Google Pixel 5a 5G, Qualcomm’un Snapdragon 765G 5G işlemcisinden güç alıyor ve cihaz içi güvenlik için Titan M güvenlik modülüne sahip, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile birlikte geliyor.

Pixel 5a 5G, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya’da şimdiden ön siparişe açıldı. 26 Ağustos tarihinde ise cihazların gönderimi başlayacak. Cihazlar şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya pazarında satışta.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-5a-5g-nihayet-tanitildi-116870/ linkinden 20.09.2021 15:09:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad