PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6a’ya Ait Tüm Görüntüler İnternete Sızdırıldı!

Google Pixel 6a’ya Ait Tüm Görüntüler İnternete Sızdırıldı!

   

Geride bıraktığımız hafta sonu boyunca henüz piyasaya sürülmemiş Google Pixel 6a’nın kutu açılış ve Pixel 6 Pro modeli ile karşılaştırma videoları internette dolaşmaya başladı. Şimdi ise ünlü analistlerden @EvLeaks tarafından Twitter’da paylaşılan görüntülerde Pixel 6a modelinin tüm basın görüntüleri resmi lansman etkinliği öncesinde internete sızdırıldı.

Google Pixel 6a Render Görüntüleri

Google Pixel 6a Pazarlama Görselleri

Google Pixel 6a teknik özellikleri neler olacak?

Akıllı telefon şirketin kendi yonga setlerinden Google Tensor’den güç alacak ve 21 Temmuz’dan itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde 449 Dolar fiyat etiketi ile Beyaz, Siyah ve Yeşil renk seçeneklerinde satışa sunulacak.

HDR desteğine ve ekran içi parmak izi okuyucusuna sahip 6.1 inç boyutunda OLED ekran ile birlikte gelen akıllı telefon sahip olduğu tüm donanımın ihtiyaç duyduğu enerjiyi 4.306 mAh kapasiteli bataryadan sağlayacak ve 6GB DDR5 RAM, 128GB UFS 3.1 dahili depolama alanı sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6aya-ait-tum-goruntuler-internete-sizdirildi-128726/ linkinden 28.06.2022 14:06:10 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video