PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6’nın Reklam Videosu Yayınlandı!

Google Pixel 6’nın Reklam Videosu Yayınlandı!

  arctis 7+

Geride bıraktığımız Ağustos ayında internet devi Google, yeni nesil akıllı telefon modelleri Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun bu yıl için şirketin amiral gemisi akıllı telefonları olacağını resmi olarak doğrulamıştı. Şirket ayrıca daha öncesinde internete sızan görselleri onaylayarak cihazın tasarımını da doğrulamıştı ve Google’ın yeni nesil amiral gemilerinin piyasaya çıkış tarihine haftalar kala Pixel 6’ya ait reklam videosu resmi olarak yayınladı.

Reklam videosu, Google Pixel 6 akıllı telefonu her açıdan gösteriyor ve bize akıllı telefonun farklı renklerde nasıl göründüğüne ayrıntılı bir bakış sunuyor. Ancak reklamda gördüğümüz şey, daha önceki sızıntılar sayesinde zaten bizim tarafımızdan biliniyor. Reklamda gerçekten akılda kalan şey, “Her şeyiniz için” yazan slogan. Teaser, “Ya akıllı telefonlar sadece akıllı olmasaydı” şeklinde bir soru sorarak başlıyor.

Buna başka bir soru eşlik ediyor: “Ya telefonunuz sizi kim olduğunuz için gördüyse.” Ardından teaser, Pixel 6 akıllı telefonu tutan insanları göstermeye devam ediyor. Reklamın son kısmı, yeni Tensor çipinin küçük bir klibini ve Pixel 6 serisinin “Geliyor Sonbahar 2021” olduğunu ortaya koyuyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6nin-reklam-videosu-yayinlandi-117705/ linkinden 02.12.2021 04:12:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner