PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel Cihazlar için Yeni Özellikler Eklendi!

Google Pixel Cihazlar için Yeni Özellikler Eklendi!

 

İnternet devi Google bugün, Pixel akıllı telefonlar için en son özellik güncellemesini duyurdu. Bu özellik güncellemesi ile Google, gelişmiş Kaydedici uygulaması deneyimi, Pixel kamera uygulamasını su altında kullanmanın yeni bir yolunu, yeni duvar kağıtlarını ve daha fazlasını kullanıcılara sundu.

Daha paylaşılabilir bir Kaydedici

Artık Kaydedici uygulamasından ses dosyalarınızın bağlantılarını paylaşabilirsiniz, böylece Pixel sahibi olmayan herkes kaydettiğiniz sesleri rahatlıkla dinleyebilir. Bu özellik sayesinde paylaşılan dosyalar Recorder.google.com üzerinden dinlenebilecek, dökümantasyonları görebilecek ve hatta dosyalar arasında arama yapabileceksiniz – Kaydedici oynatma deneyiminin tamamını paylaşılabilir bir bağlantıda elde edebilirsiniz.

Denizleri yakalayın

Artık dalgıçlar, deniz yaşamını ve deniz manzaralarını yakalamak için Kraken Sports’un Evrensel Akıllı Telefon Muhafazası ile Pixel kameralarını kullanabilecekler. Sizin ve su altı arkadaşlarınızın yüksek kaliteli görüntüleri için doğrudan Pixel’in Kamera uygulaması aracılığıyla Gece Görüşü, Portre Modu, Hareketli Fotoğraflar ve video dahil Pixel’inizin kamera özelliklerine erişebilirsiniz.

Dikkat çekici grafikler

8 Mart Uluslararası Kadınlar Günü için Pixel, İspanyol ikilisi Cachetejack tarafından resmedilen ve kadınların gücüne ve dönüşümüne odaklanan yeni duvar kağıtları ekleyecek.

Size ve rutininize uyum sağlama

Akıllı Yazma, siz yazarken cümlelerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için makine öğrenimini kullanıyor, bu nedenle mesaj göndermek ve yanıtlamak her zamankinden daha kolay hale geliyor ve artık Pixel’inizdeki belirli mesajlaşma uygulamalarında kullanılabilir. Akıllı Yazma, tekrarlayan yazımları ve olası yazım hatalarını azaltmanıza yardımcı olacak yaygın ifadeler öneriyor. Akıllı Yazma şu anda Amerika Birleşik Devletleri bölgesinde ve yalnızca İngilizce dilinde çalışıyor.

Pixel cihazınız, Pixel Stand’ınızda daha sorunsuz bir uyku vakti programı ile daha fazla uyku deneyimi yakalamanıza yardımcı olabilecek. saatteki uyku vakti özelliklerini Pixel Stand’ınızla birlikte kullandığınızda, uykuya dalmanıza yardımcı olacak yeniden tasarlanmış bildirimlerle birlikte yeni, güncellenmiş bir uyku vakti ekranı göreceksiniz. Bu özellik, kablosuz şarj özelliğine sahip Pixel telefonlarda mevcuttur: Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 4, Pixel 4 XL ve Pixel 5. Pixel Stand ayrı olarak satılır.

Video