PC HocasıTabletGoogle Pixel Tablet, Kalem Desteği ile Gelebilir!

Google Pixel Tablet, Kalem Desteği ile Gelebilir!

   

İnternet devi şirketlerden Google, I/O 2022 etkinliğinde Pixel Tablet‘i resmi olarak tanıttı fakat birkaç render görsel ve belirsizliklerle dolu birkaç açıklama dışında başka bir şey paylaşmadı. Özellikle günümüzde tabletlerde oldukça işe yarayan Kalem desteğine sahip olup olmayacağı belirtilmedi.

Şirket herhangi detaylı açıklamalarda bulunmamış olsa da Google’ın tableti Pixel Tablet yüksek olasılıkla kalem desteğine sahip olarak gelecek çünkü Universal Stylus Intiative (USI) tarafından Google Pixel Tablet için Kalem onayı ortaya çıktı.

USI listelerinde Google Pixel Tablet “Tangor” kod adıyla listeleniyor fakat Google’ın şu anda herhangi başka bir tablet çalışması olmadığında Pixel Tablet’e ait olduğu aşikar. Kalem desteği ile gelecek olan Pixel Tablet’in ne zaman piyasaya sürüleceğini bilmiyoruz fakat en geç 2023 tarihinde şirket piyasaya sürüyor olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-tablet-kalem-destegi-ile-gelebilir-128018/ linkinden 15.08.2022 00:08:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video