PC HocasıOyunGran Turismo Sport Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Oynanış Videosu

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Oynanış Videosu

 

Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan Gran Turismo, yeni bir seri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gran Turismo Sport olarak adlandırılan yeni seride oyunun çıkış tarihi, oynanış videosu ve piyasa satış fiyatı yayınlandı.

Grand Turismo Sport Nasıl Olacak ?

Sony Interactive Entertainment tarafından yayımcılığını üstlendiği Gran Turismo Sport, serinin 13. oyunu olarak piyasada yayınlanacak. İlk etapta Playstation 4 oyuncularına özel olarak geliştirilen Gran Turismo Sport, 15 Kasım’da ilk satışlarına başlayacak. Ardından 18 Kasım tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin yolunu tutacak. Oyunun Türkiye’ye geliş tarihi de 16 Kasım olarak biliniyor.

Gran-Turismo-Sport
Toplamda 137 adet farklı araç ile karşımıza çıkan oyunda 19 farklı mekan ve pistte hünerlerimizi göstereceğiz. Ek olarak Playstation VR teknolojisi ile çalışan ve 4K çözünürlüğe sahip oyunun sistem gereksinimleri de bir hayli zorlayacak diyebiliriz.

Çok yakında ön siparişe açılacak olan Gran Turismo Sport‘un piyasa satış fiyatı 69,99 dolar olacak. Türkiye fiyatının 219,99 TL olacağını tahmin ediyoruz. Oyunun yayınlanan videosunu aşağıdan izleyerek oyun hakkında ön bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gran-turismo-sport-cikis-tarihi-fiyati-ve-oynanis-videosu-21646-8957/ linkinden 28.07.2021 14:07:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video