PC HocasıOyunGrand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu

Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition Resmi Olarak Duyuruldu

 

Rockstar sonunda GTA 3, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas’ın tek bir koleksiyonda piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Ayrıca 2022’nin ilk yarısında iOS ve Android’e gelecek.

Definitive Edition, üç oyun için de grafik iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri dahil olmak üzere “genel yükseltmeler” içerecek. Yine de oyunlar, orijinallerin “klasik görünümünü ve hissini” korumaya devam edecek. Rockstar, önümüzdeki haftalarda başlıklar hakkında daha fazlasını paylaşacağını söyledi.

Üçlemenin yayınlanmasına hazırlanmak için Rockstar, önümüzdeki hafta GTA 3, Vice City ve San Andreas dijital perakendecilerinin mevcut sürümlerini kaldırmaya başlayacak.

Bu yıl GTA 3’ün 20. yıl dönümü ve bunu kutlamak için Rockstar, bu sonbaharda yapılacak olan etkinliklerde hatıra kıyafetleri ve canlı görünümler de dahil olmak üzere GTA Online’da toplanacak özel donanımlar arayacağını söyledi.

Ayrıca, bu ayki GTA Online etkinliklerinde, yaklaşan “Güney San Andreas’ta ve çevresinde olağandışı etkinlikler” olasılığı da dahil olmak üzere bazı “özel sürprizler” olacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-resmi-olarak-duyuruldu-119024/ linkinden 28.10.2021 16:10:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad