Grow: Song of the Evertree Çıkış Tarihi Belirlendi

  Google News

Yayıncı 505 Games ve geliştirici Prideful Sloth, Grow: Song of the Evertree‘nin çıkış tarihini açıkladı.

Oyun, 16 Kasım‘da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Oyunun kapalı beta testine kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz. Grow: Song of the Evertree‘de, World of Alaria ciddi şekilde etkilendi ve Evertree cazibesini kaybetti. Dünyanın çoğu zorluklarla nasıl başa çıkılacağından emin değil, ancak hikayedeki kahraman son birkaç Everheart Alchemist’ten biri. Everheart Simyacılarının atalarının görevi, Evertree’ye bakmaktır ve bu en büyük zorluktur.

Oyunun ana özelliklerinden bazıları, yeni insanlarla tanışırken ve oyuncular insanların hikayelerini dinlerken ve gerektiğinde onlara yardım ederken bir topluluk oluştururken, Evertree’nin sırlarını açığa çıkaran harabeler, mağaralar ve daha fazlası gibi gizemlerle dolu bir dünyayı keşfetmeyi içerir. Oyuncular, keşfederek, bulmaca çözerek, mineral toplayarak veya balık tutma ve böcek yakalama gibi özel görevleri yerine getirerek hayallerindeki kasabayı inşa edebilir ve benzersiz yerler keşfedebilirler.

Oyuncular, dünyada bulunan simya becerilerini ve tohumlarını kullanarak çöller, çayırlar, ormanlar ve daha fazlasını oluşturarak kendi dünyalarını oluşturabilecekler.

Grow: Song of the Evertree, Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video