PC HocasıOyunGTA 5 Redux Modu PC Oyuncularına Özel Geliyor

GTA 5 Redux Modu PC Oyuncularına Özel Geliyor

 

Her geçen gün GTA 5 için geliştirilen modlar bir süre sonra popülerliğini kaybetse de, GTA 5 Redux isimli geliştirilen mod muhteşem bir oyun deneyimi yaşamamızı sağlayacak. Çok yakında indirilebilir durumda olacak GTA 5 Redux modunun detayları ve son videoları haberimizde.

GTA 5 Redux Modunda Neler Var ?

Hepimizin bildiği üzere GTA 5 2013 yılında resmi olarak duyurulmuştu. Aradan koca 3 yıl geçmesine rağmen oyun hala popülerliğini korumaya devam ediyor ve çeşitli firmalar geliştirdikleri modlar ile oyuna farklı heyecanlar katmayı başarıyor. GTA 6’nın çıkmasına daha 1-2 sene kadar varken, yeni modlar bizleri epey bir götürecek gibi. En son geliştirilen GTA 5 Redux modu ise PC oyuncularına adeta farklı bir GTA 5 kurgusu yaşatacak.

Birazdan aşağıda izleyeceğiniz GTA 5 Redux modunda geliştiriciler mükemmel özellikler ekleyerek oyunu efsanevi görüntülere kavuşturmuşlar. 4K grafik desteği bulunan Redux modunda mükemmel görüntü kalitesi ile oynanabilme imkanı sunuluyor. Tabii ki bu modu oynayabilmek için sağlam da bir ekran kartınızın olması gerekli. Zaten üretici firma da “geliştirilen en iyi GTA 5 grafik modu” olarak tanımlıyor.

GTA5-Redux-Mod-6
GTA 5 Redux’ta Hangi Yenilikler Olacak ?

❱ Bir kere oyun baştan aşağı yenilenerek müthiş grafikler bizleri bekliyor olacak.

❱ Oyunda en ince detayları bile görebileceğiz.

❱ Gölgelendirilmeler ve detaylandırılmalar baştan aşağı yenilenerek %100 elden geçirilmiş olacak.

❱ % 100 baştan aşağı yenilenmiş bir gökyüzü ve hava durumu bizleri bekleyecek.

❱ Otobüs durakları, taksiler ve reklam panoları baştan aşağı değiştirilmiş olacak.

❱ Oyunda 4K desteği olduğu için müthiş grafiklerin üstüne çıkabilmek mümkün olacak.

❱ Patlama, ateş veya duman efektleri çok daha gerçekçi hale getirilmiş.

❱ Yağmur yağarken yoldaki kayganlıklar, su izleri ve denizlerin görünümleri çok daha gerçekçi hale getirilmiş.

GTA5-Redux-Mod-10
GTA 5 Redux Oynanış Videosu

Yukarıda bahsi geçen tüm değişiklikler tahminimizce Ağustos ayı gibi GTA 5 Redux modu adı altında indirilebilir olacak. Mod hakkında daha fazla detay istiyorsanız aşağıdaki videoları izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gta-5-redux-modu-pc-oyuncularina-ozel-geliyor-22096-11396/ linkinden 16.06.2021 08:06:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • OyundA ekran kartı kötü olursa yaptığı buğu görürseniz olursunuz gülmekten ?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video