Pazar, Haziran 16, 2024

GTA 6 İçin İlk Çıkış Videosu Yayınlandı

Paylaş

silkroad gaminggentr

Rockstar Games tarafından dünya çapında rekorlar kıran Grand Theft Auto, yeni bir video ile karşımıza çıktı. GTA 6‘ya ait olduğu iddia edilen trailer oldukça farklı görünüyor.

Hazır “GTA 6 ne zaman çıkacak ?” soruları havalarda uçuşurken yayınlanan bu video pekte uzak olmadığını hissettirdi. Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Videoyu izlediğinizde sonlara doğru 2017'de geleceği vurgulanmış durumda. Ancak Rockstar Games tarafından yapılmış bir açıklamada 2016'nın sonlarında çıkabileceği mesajlarını vermişti.

Take Two firmasının CEO'su Stranuss Zelnick GTA 6‘nın çıkış tarihi hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamalarda “GTA gibi serileri çok popüler olan oyunların yıllık olarak çıkması mümkün değildir. Her sene yeni bir GTA serisi beklemek yanlış olur.” demişti.

gta-6

“GTA SERİLERİNDE DEĞİŞMELER VAR”

Aslına bakılırsa Grand Theft Auto serilerindeki oyunlar genel anlamda 5 yılda bir çıkartılıp piyasaya sürülüyordu. Ardından GTA 4 serisi 2008 yılında çıkmış, GTA 5 serisi ( PC sürümü hariç ) ise 2013 yılında oyunculara duyurulmuştu. Aradan geçen 5 yıldan sonra GTA 5 PC sürümü Nisan 2015 yılında çıktı.

Yani bu manteliteyi baz alacak olursak GTA 6‘nın 2016 yılında çıkması çok zor gibi görünüyor. Her ne kadar GTA serilerinde gelişme olsa da, 2017 yılında yeni bir Grand Theft Auto serisi görebiliriz.

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler