PC HocasıOyunGuilty Gear: Strive 2021’de PS5, PS4 ve PC için Geliyor

Guilty Gear: Strive 2021’de PS5, PS4 ve PC için Geliyor

 

Üzücü bir şekilde 2021’e ertelenen Guilty Gear Strive‘ın artık PS5 ve PS4 için onaylanmış bir tarihi var.

Oyun 9 Nisan 2021’de çıkacak, ancak Deluxe veya Ultimate Sürümü satın alırsanız, 6 Nisan’da üç gün erken oynayabileceksiniz.

Said Deluxe Edition, oyunun beş ek karakter, iki aşama ve “ekstra hikaye” vaat eden sezon geçişiyle birlikte gelir. Ultimate Edition, tüm bunlara ek olarak bir dijital film müziği, sanat eseri ve özel karakter renklerine sahip.

Standart sürümün çıkış tarihi 9 Nisan 2021’dir. Çevrim içi modlar, hikaye modu ve anji mito dahil tüm oynanabilir karakterleri içerecektir. Bir karakter daha eklenecek. Erken satın alma bonusu, Sol ve Ky için karakter renk değişimlerini içerecek.

Arc System Works ayrıca beş ek oynanabilir karakter ekleyecek olan “GGST Season Pass 1” i duyurdu. Ayrıca ekstra karakter renkleri (20 karakterin her biri için 5 renk), iki ek savaş aşaması ve ekstra bir hikaye senaryosu (başka bir hikaye) içerecek.

2021‘in başlarında, konsollar için açık bir beta testi de gelecek. PS Store üzerinden oyun için ön sipariş verenler bir gün önce Açık Beta Testine girecekler.

Guilty Gear: Strive, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için Steam üzerinden 9 Nisan 2021’de yayınlanacak.

Altıncı fragman video