reklam
PC HocasıOyunHaberler Resident Evil 4’ün Remake’i 2022 gibi çıkacağı yönünde

Haberler Resident Evil 4’ün Remake’i 2022 gibi çıkacağı yönünde

Resident Evil, Resident Evil VII ve RE 2 ve 3’ün remake’leri sayesinde son birkaç yıldır büyük bir yükseliş yaşadı. Resident Evil 4 için böyle olmasını umuyorlar. Ancak Dünya genelini kasıp kavuran Coronavirus yüzünden işler hesaplandığı gibi gitmeyebiliyor.

Resident Evil 4, Video Games Chronicle’a göre Osaka merkezli bir stüdyo olan M-Two tarafından geliştiriliyor. Bir noktada, Shinji Mikami’ye yeniden düzenlemeyi teklif etti, ancak teklifi reddetti. Ancak bildirildiğine göre, yeniden yapılanmayı yöneten takıma tavsiyelerde bulundu.

Resident Evil 3 (2020) ilk beş gününde iki milyon sattı

M-Two, eski Capcom ve PlatinumGames geliştiricilerinden oluşan 2018’den beri faaliyettedir. M-Two aynı zamanda ana projesi Resident Evil 4 için ısınma görevi gören Resident Evil 3 Remake’in geliştirilmesine de katkıda bulundu.

Resident Evil 4 ilk olarak 2005 yılında piyasaya sürüldü ve Capcom’un tüm zamanların en yüksek puan alan oyunlarından biri. Bunu göz önünde bulundurarak, bu remake büyük bir anlaşma olacak. Şu anda 2022’de piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak şu anda resmi bir duyuru yapılmadı.

Etiketler