PC HocasıOyunHaftanın Android Oyunu Cut The Rope: Magic

Haftanın Android Oyunu Cut The Rope: Magic

 

Yapımcısı Zeptolab olan ve oyun içerisinde küçük sevimli canavarı doyurmak üzere yollar aradığımız Cut The Rope serisinin ikinci oyunu Magic, iOS ve Android platformları için yayınlandı. Haftanın oyun tavsiyelerinde yer verdiğimiz başarılı oyunun detayları haberimizde.

cut-the-robe-magic-android-2

TOPLAMDA 100 YENİ BULMACA VE KARAKTERLER

Oyun içerisinde küçük ve sevimli canavar olan Om Nom‘u her bölümde şekerler ile doyurmaya çalışıyoruz. Şekerlere ulaşabilmek için sürekli doğru yolları takip etmek zorunda olduğunuz gibi, yeni grafik, ses ve görüntüler bu sihirli dünyada oyuncuları sürüklüyor.

Konsept olarak Candy Crush havası veren Cut The Rope Magic oyunu toplamda 100 bölümden oluşuyor. Karakterler arasında kuş, bebek, ruh, balık ve fare olarak toplamda beş karakterimiz bulunuyor. Bu karakterler sahip oldukları özellikleri ile size yardımcı olacak. Örnek olarak kuşu kontrol ettiğinizde havadaki cisimleri alabilmek için kullanıyor ve yıldızları toplayabiliyorsunuz.

İp keserek şekerleri kırma becerisi üzerine kurulu olan bu oyun ilerleyen ve gittikçe zorlaşan seviyelerde beyninizi baya bir yoracak kapasiteye sahip. Oyunun ekran görüntülerini sizlerle paylaştık, boş vakitlerinizi değerlendirmek amacı ile dilerseniz haftanın tavsiye Android oyunu olarak seçtiğimiz Cut The Rope Magic oyununu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • İnternet gerektirmeyen güzel bir oyun canı sıkılan boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kişiler için öneririm ben cut the rope ilkini oynamistim bu da güzel: )

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video