PC HocasıOyunHalo Infinite Multiplayer Beta’sı 29 Temmuz’da Başlıyor!

Halo Infinite Multiplayer Beta’sı 29 Temmuz’da Başlıyor!

 

Halo Infinite’ın çok oyunculuk teknik önizleme betası yarın yani 29 Temmuz’da başlayacak. Beta 1 Ağustos Pazar gününe kadar devam ediyor olacak ve Halo Infinite’ın çok oyunculu özelliklerini test etmeye davet edilenlere kısa bir deneyim sunacak. Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft, bu sene ücretsiz çok oyunculu oyun modunu başlatmaya hazırlanıyorken, Halo Infinite için bir çok teknik önizlemelerini ilkini kullanıma açıyor.

İlk önizleme, 343 Industries’e göre “Bot davranışı ve çevrimiçi performans hakkında geri bildirim toplamak” için bir bot arenası ile AI (Yapay Zeka) botlarına karşı oyun testini içeriyor olacak. Bu arena, üç harita boyunca avcı modunu ve hafta sonu boyunca çeşitli zorlukları içerecek.

Oyuncular ayrıca bu hafta sonu Halo Infinite’in Silah Tatbikatı bölümünü deneyebilecekler. Arena savaşlarına girmeden önce basit bir atış poligonunda silahları test etmenin bir yolu. Keskin nişancılar, tabancalar, klasik iğne makinesi ve MA40 AR dahil olmak üzere test edilecek çeşitli silahlar olacak.

343 Industries ayrıca, oyuncuların savaş geçişlerini nasıl açtığını, zorluklarla nasıl etkileşime girdiğini ve oyun içindeki mağazayı nasıl kullandığı da dahil olmak üzere Halo Infinite’in kullanıcı arayüzünü test ediyor. 343 Industries’e göre, “Bu teknik önizleme, kısaltılmış bir Savaş Bileti ve lansman için planlanan Özelleştirme seçeneklerinin küçük bir kısmını içerecek.”

Bu test, bir Spartalıyı özelleştirebileceğiniz veya savaş geçişi ilerlemesini ve zorluklarını görüntüleyebileceğiniz yeni Halo Waypoint web ve mobil uygulamasını da içeriyor olacak. 343 Industries, bugün daha sonra 5PM ET / 2PM PT’de canlı bir yayın sırasında Halo Infinite teknik önizlemesi hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmayı planlıyor. Halo Infinite’i test etmekle ilgileniyorsanız, Halo Insider olmak için kaydolmanız ve teste katılmak için bir davet almanız gerekiyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/halo-infinite-multiplayer-betasi-29-temmuzda-basliyor-116297/ linkinden 20.09.2021 14:09:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad