PC HocasıPCHeroes Of The Storm Temalı Özel MSI Dizüstü Laptopu

Heroes Of The Storm Temalı Özel MSI Dizüstü Laptopu

 

Her ne kadar kullanmış olduğumuz bilgisayarlar işimizi görse de, özellikle sayfamızda paylaştığımız modifiyeli bilgisayarlara sizin de içiniz gidiyor biliyoruz. MSI firması da tamda böyle bir laptopu oyunculara özel tasarlamış. Tema olarak Heroes Of The Storm oyunu seçildiği gibi, müthiş bir görüntüye sahip diyebilirim.

Oyunculara Özel Tasarım

MSI bu konuda cömert davranarak oyunculara özel bir laptop tasarlamış. Blizzard Entertaintment tarafından resmi olarak tavsiye edilen “Heroes Of The Storm” serisi oyun bilgisayarını duyurdu. İlk kez Blizzard’ın Heroes serisi ile birlikte marka anlaşmasına giden MSI, takipçileri tarafından heyecanla karşılanan bu serisinde kutudan da bir çok hediye çıkıyor.

Blizzard tarafından geliştirilen çok oyunculu savaş arenası olan Heroes of the Storm oyunu, diğer tanınmış Diablo, StarCraft ve Warcraft oyunlarına ev sahipliği yapıyor.

Oyunu oynamak ücretsiz olduğu gibi, oyun içi özel eşyaları satın alabiliyorsunuz. Sınırlı sayıda üretilen bu oyuncu dizüstü bilgisayar ise yalnızca bazı ülkelerde satışa sunuluyor.

msi-heroes-of-the-storm-laptop
Performans Bilgisayarı

MSI GE62 Heroes of the Storm Edition olarak geçen bu performans bilgisayarının teknik özelliklerinde de yok yok. Aslında bilgisayarı satın aldığınızda yanında verilen ücretsiz hediyeler de kullanıcıları baya sevindiriyor.

Bu özel dizüstü bilgisayarın kapağına kazınan Blizzard kahramanları, oyuncular ile birlikte çekişmeli savaşlarda mücadele etmeye hazır olarak tasarlanmış. Dilerseniz MSI GE62 serisinin teknik özelliklerine yakından bir göz atalım.

msi-heroes-of-the-storm

Etiketler

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video