PC HocasıOyunHitman Yeni Oyununu DLC İle Bölümler Halinde Satışa Sunacak

Hitman Yeni Oyununu DLC İle Bölümler Halinde Satışa Sunacak

 

Mart 2016 tarihinde çıkacak olan Hitman‘ın yeni serisi de artık DLC olarak satışa sunulacak. Neden bu sisteme geçtikleri konusunda bir bilgi verilmezken, DLC paketi ile ilgili detaylar haberimizde.

hitman
HITMAN’DA ARTIK DLC İLE SATIŞA ÇIKACAK

Mart 2016 tarihinde satışa çıkacak olan Hitman artık DLC sistemi ile satışa sunulacak. İlk DLC paketinde Paris’te geçecek olan Hitman bölümünde sonraki aylarda ise dünyanın farklı yerlerinde farklı görevleri yapabilmek mümkün olacak. Ancak bunun için DLC paketini satın alarak yeni görevlere geçebileceğiz.

11 Mart tarihinde PC, PS4 ve Xbox One sürümleri ile satışa sunulacak olan Hitman’ın ilk bölümü Paris’te geçecek. Yapılan saldırılardan sonra Paris’in seçilmiş olması da manidar olduğu gibi, giriş bölümü 15 dolardan satışa sunulacak. Ardından Nisan ve Mayıs aylarında Fas bölümleri yayınlanacak.

Bölümler DLC olarak ek paket şeklinde sunulurken, şirketin yaptığı açıklamalara göre diğer bölümler de Amerika, Tayland ve Japonya’da geçecek. Playstation sahipleri ise özel olarak PS4 kullanıcılarına tasarlanan The Srajevo Six bölümünü de oynama şansını elde edecek. Bu pakette toplamda 6 adet bonus görev bulunuyor.

TÜM BÖLÜMLERİ ALMAK İSTERSENİZ

Eğer ki Hitman’ı DLC olarak değil de tüm bölümleri satın almak isterseniz bunun için 60 dolar ödemeniz gerekecek. Türkiye fiyatı ile 159,99 TL olacağını tahmin ettiğimiz oyunun disk versiyonu da 2016 yılının son çeyreğinde satışa çıkacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/hitman-yeni-oyununu-dlc-ile-bolumler-halinde-satisa-sunacak-3626/ linkinden 16.10.2021 08:10:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad