Hogwarts Legacy’den Çıkış Fragmanı Geldi

  Google News

Avalanche Software tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak olan,

aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy‘nin fragman videosu yayınlandı.

Hogwarts Legacy, Harry Potter evreninden önce 1800’lerin sonlarında geçtiği biliyor. Biz oyuncular kendi büyücü karakterlerimizi oluşturabilecek, mekanları keşfedecek, büyüler yapacak ve Wizarding World’deki diğer karakterlerle etkileşimde bulunabileceğiz. Ek olarak büyücülük konusunda ustalaşmaya çalışacağız. Geliştiricilerin söylediğine göre bu yapımda 100’den fazla yan görev yer alacak. Uzun soluklu bir oyun bizi bekliyor gibi görünüyor. Şahsen oyunun grafikleri ve mekanikleri biz oyuncuları tatmin edecek seviyede.

Oyun, 10 Şubat 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Hogwarts Legacy hali hazırda ön siparişe açık. Standart sürüm 699,00 TL, Deluxe sürüm ise 799,00 TL’ye satılmakta.

Hogwarts Legacy‘nin ana hikayesi 35 saat süreceği söyleniyor. Oyunu tamamen bitirmek oyuncular içinse bu süre 70 saate kadar çıkmakta.

Hogwarts Legacy‘in Steam sayfasına ulaşmak ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki fragman videosuna göz atmayı unutmayın.

Fragman video

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video